На Кіровоградщині потрібні майстри смачних страв

Октябрь 20, 2020 | Новини | Просмотров: 620 | Комментариев: 0

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у професійних кухарях.

Так, роботодавці області зареєстрували 7 вакансій для людей, які не просто готують що-небудь їстівне, а можуть зі стандартних продуктів створити кулінарний шедевр.

Зокрема, у Кропивницькому потрібні 5 кухарів для загальноосвітніх навчальних закладів, а також закладів громадського харчування (заробітна плата: 5000/5330 грн). По 1 вакансії кухарів закладів громадського харчування відкриті у Долинській (заробітна плата: 5500 грн) та с. Вільшанка Новоархангельського району (заробітна плата: 5000 грн).

Що ж до рівня заробітної плати, то своїм фахівцям роботодавці Кіровоградщини готові платити від 5000 до 5500 гривень. Різниця у зарплатні пояснюється вимогами до стажу і досвіду роботи кандидата на посаду, а також графіком роботи.

Також вакантними є 2 посади начальників їдалень у Кропивницькому. Керуючі харчоблоками потрібні у одному з закладів професійної (професійно-технічної) освіти та виправно-трудовій установі. Заробітна плата: 6000 та 6500 грн відповідно.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.


 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код