На Кіровоградщині провели перевірку дотримання громадянами правил безпеки на воді

Август 03, 2020 | Новини | Просмотров: 556 | Комментариев: 0

Купальний сезон ще триває, і до Служби порятунку мало не щодня надходять повідомлення про нещасні випадки на воді, які стаються як у Кропивницькому, так і в інших населених пунктах області.

Погода нині сприяє, тож люди й намагаються перечекати спеку поближче до води, хоча офіційно відкритих пляжів на Кіровоградщині не так вже й багато.

У зв’язку з цим рятувальники не припиняють проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження загибелі на водоймах в усіх багатолюдних місцях відпочинку та на стихійних пляжах.

3 серпня працівники Новгородківського районного сектору та Вільшанського райвідділу Управління ДСНС в області провели перевірку дотримання громадянами правил безпеки на воді у селищах Новгородці та Вільшанці. Рятувальники поспілкувалися з відпочивальниками, нагадали їм вимоги безпечного відпочинку та роздали застережні листівки. Особливо фахівці Служби порятунку застерегли молодь від сміливих експериментів - стрибків зі скелястих берегів, мостів, дамб та інших непристосованих споруд, які часто закінчуються трагічно. Нагадали відпочивальникам про небезпеку купання у нетверезому стані, після тривалого перебування на сонці, у місцях зі швидкою течією, а також закликали громадян відповідально ставитися до власної безпеки.

У ДСНС України у Кіровоградській області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код