Новації законодавства - платникам податків

Февраль 16, 2015 | Новини | Просмотров: 1178 | Комментариев: 0

Днями для платників податків міста Кіровограда та Кіровоградського району фахівцями податкової проведено семінар та “круглий стіл”.

Круглий стіл провела заступник начальника – начальник Кіровоградського відділення Кіровоградської ОДПІ Оксана Біловодська.
Спільною темою проведених заходів стали внесені зміни до Податкового кодексу, а саме обговорення Закону України від 25.12.2014 року № 63-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу", Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” від 28.12.14 р. №71-VIII , Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” від 28.12.14 р. №77-VIII.
На завершення заходів фахівцями та заступником начальника надано вичерпні відповіді на всі питання суб’єктів господарювання.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код