Новий сервіс доступних міжнародних грошових переказів в Україні

Сентябрь 21, 2015 | Новини | Просмотров: 1863 | Комментариев: 0

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу тепер можна отримати миттєво через понад 19 тис. банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку в Україні.

Найбільший український банк ПриватБанк у партнерстві зі світовим лідером в області міжнародних грошових переказів і платіжних послуг Ria Money Transfer запустили новий сервіс з переказу коштів в Україні.

Завдяки такій співпраці клієнти ПриватБанку можуть відправляти та отримувати грошові перекази RIA в євро (EUR) або доларах США (USD) у понад 2 560 філіях банку по всій Україні. Також у будь-якому відділенні банку відправити та отримати грошові перекази зможуть особи, які не мають банківського рахунку.

Для клієнтів у ПриватБанку доступні унікальні можливості отримання переказу RIA без візиту до банку: за телефоном, через Інтернет або мережу банківського самообслуговування. Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу тепер можна отримати миттєво на банківські рахунки та картки через Сервісний центр банку, онлайн-банк Приват24 або понад 19 тис. банкоматів і терміналів самообслуговування.

Партнерство з RIA також дає клієнтам ПриватБанку можливість відправляти грошові перекази в режимі 24/7, використовуючи інноваційні канали: термінали самообслуговування або Приват24. Окрім того, клієнти можуть відправляти гроші через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 272 тис. точок по всьому світі.

«Наше партнерство з RIA, однією з найбільших світових систем грошових переказів, дає українцям ще більше можливостей підтримати своїх рідних і близьких, у якій би точці світу вони не знаходилися, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – А завдяки використанню найсучасніших технологій ми зробили отримання та відправлення міжнародних переказів простими та комфортними, що дозволило ПриватБанку стати національним лідером цього ринку».

«Наша співпраця з ПриватБанком демонструє бажання RIA забезпечити більш широкий вибір можливостей для українців, які хочуть надіслати гроші додому своїм близьким, і для тих, хто бажає відправити гроші за кордон», – говорить президент і головний виконавчий директор Ria Money Transfer Хуан Біанкі. – Ця нова угода також відповідає нашій меті надавати клієнтам додаткові можливості для отримання грошових переказів, використовуючи традиційні та інноваційні методи виплат. RIA пишається партнерством з одним з найбільш шанованих банківських брендів».

Зараз RIA – одна з небагатьох систем грошових переказів, що має офіційну ліцензію на вхідні та вихідні перекази в Україні. Згідно з даними Національного банку України, у 2014 році Україна отримала як приватні грошові перекази близько $6,5 млрд. За даними Всесвітнього банку, цей показник наближається до $7,4 млрд.

Про ПриватБанк

ПриватБанк – найбільший банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування.

Про RIA

RIA – світовий лідер в області грошових переказів, визнаний еталон якості та сервісу. RIA здійснює перекази через мережу агентів і точки компанії, що розміщено по всій Північній Америці, Латинській Америці, Європі та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також онлайн з США на www.riamoneytransfer.com

Глобальна мережа RIA нараховує 272 тис. точок у 147 країнах світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.riafinancial.com і www.riamoneytransfer.com

RIA – дочірня компанія Euronet Worldwide, Inc. (Nasdaq: EEFT), світового лідера в області опрацювання безпечних електронних фінансових транзакцій. Через три бізнес-сегменти – Electronic Financial Transactions (EFT), epay Prepaid Products і Money Transfer – Euronet пропонує різноманітний портфель електронних платіжних інструментів клієнтам у 165 країнах. Окрім глобальних грошових переказів, асортимент послуг Euronet включає в себе комплексні банківські послуги, опрацювання транзакцій у точках продажів, аутсорсингові послуги з випуску та обслуговування платіжних карток, попередньо оплачених карток мобільного зв’язку, інші рішення попередньо оплаченого контенту для мобільних операторів.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код