Новий сервіс доступних міжнародних грошових переказів в Україні

Сентябрь 21, 2015 | Новини | Просмотров: 1687 | Комментариев: 0

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу тепер можна отримати миттєво через понад 19 тис. банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку в Україні.

Найбільший український банк ПриватБанк у партнерстві зі світовим лідером в області міжнародних грошових переказів і платіжних послуг Ria Money Transfer запустили новий сервіс з переказу коштів в Україні.

Завдяки такій співпраці клієнти ПриватБанку можуть відправляти та отримувати грошові перекази RIA в євро (EUR) або доларах США (USD) у понад 2 560 філіях банку по всій Україні. Також у будь-якому відділенні банку відправити та отримати грошові перекази зможуть особи, які не мають банківського рахунку.

Для клієнтів у ПриватБанку доступні унікальні можливості отримання переказу RIA без візиту до банку: за телефоном, через Інтернет або мережу банківського самообслуговування. Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу тепер можна отримати миттєво на банківські рахунки та картки через Сервісний центр банку, онлайн-банк Приват24 або понад 19 тис. банкоматів і терміналів самообслуговування.

Партнерство з RIA також дає клієнтам ПриватБанку можливість відправляти грошові перекази в режимі 24/7, використовуючи інноваційні канали: термінали самообслуговування або Приват24. Окрім того, клієнти можуть відправляти гроші через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 272 тис. точок по всьому світі.

«Наше партнерство з RIA, однією з найбільших світових систем грошових переказів, дає українцям ще більше можливостей підтримати своїх рідних і близьких, у якій би точці світу вони не знаходилися, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – А завдяки використанню найсучасніших технологій ми зробили отримання та відправлення міжнародних переказів простими та комфортними, що дозволило ПриватБанку стати національним лідером цього ринку».

«Наша співпраця з ПриватБанком демонструє бажання RIA забезпечити більш широкий вибір можливостей для українців, які хочуть надіслати гроші додому своїм близьким, і для тих, хто бажає відправити гроші за кордон», – говорить президент і головний виконавчий директор Ria Money Transfer Хуан Біанкі. – Ця нова угода також відповідає нашій меті надавати клієнтам додаткові можливості для отримання грошових переказів, використовуючи традиційні та інноваційні методи виплат. RIA пишається партнерством з одним з найбільш шанованих банківських брендів».

Зараз RIA – одна з небагатьох систем грошових переказів, що має офіційну ліцензію на вхідні та вихідні перекази в Україні. Згідно з даними Національного банку України, у 2014 році Україна отримала як приватні грошові перекази близько $6,5 млрд. За даними Всесвітнього банку, цей показник наближається до $7,4 млрд.

Про ПриватБанк

ПриватБанк – найбільший банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування.

Про RIA

RIA – світовий лідер в області грошових переказів, визнаний еталон якості та сервісу. RIA здійснює перекази через мережу агентів і точки компанії, що розміщено по всій Північній Америці, Латинській Америці, Європі та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також онлайн з США на www.riamoneytransfer.com

Глобальна мережа RIA нараховує 272 тис. точок у 147 країнах світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.riafinancial.com і www.riamoneytransfer.com

RIA – дочірня компанія Euronet Worldwide, Inc. (Nasdaq: EEFT), світового лідера в області опрацювання безпечних електронних фінансових транзакцій. Через три бізнес-сегменти – Electronic Financial Transactions (EFT), epay Prepaid Products і Money Transfer – Euronet пропонує різноманітний портфель електронних платіжних інструментів клієнтам у 165 країнах. Окрім глобальних грошових переказів, асортимент послуг Euronet включає в себе комплексні банківські послуги, опрацювання транзакцій у точках продажів, аутсорсингові послуги з випуску та обслуговування платіжних карток, попередньо оплачених карток мобільного зв’язку, інші рішення попередньо оплаченого контенту для мобільних операторів.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua