Новоукраїнська міліція викрила шахрая, якому закортіло «легко» заробити грошей

Февраль 14, 2015 | Новини | Просмотров: 1321 | Комментариев: 0

18-річний юнак присвоїв і продав чужий ноутбук, а потерпілому збрехав, що розбив його. Але власник віднайшов оголошення про продаж своєї речі в Інтернет-магазині. За вчинене зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі.

У ході проведення слідчих дій було встановлено, що родич власника попросив дозволу взяти ноутбук до свого знайомого, який приїхав з обласного центру в гості до бабусі. Разом товариші переглядали кінофільми, а коли хлопець збирався додому то вирішив залишити ноутбук у знайомого до ранку, побоявшись розбити дорого вартісну річ по дорозі.
Наступного дня власник разом з родиною поїхав до іншого міста. Повернувшись додому, він попросив брата забрати ноутбук, але у телефонній розмові знайомий розповів, що начебто помилково взяв гаджет з собою в обласний центр. Шахрай упродовж місяця вигадував всілякі відмовки щодо повернення речі, а потім і зовсім став ігнорувати потерпілого.
Коли у власника урвався терпець, він особисто поїхав в обласний центр, але по телефону спритник пояснив, що повернути ноутбук не зможе, адже річ випала з вікна і розбилася.
Та розрахунок зловмисника виявився хибним - того ж дня потерпілий на дошці оголошень в мережі Інтернет в колонці «продається» віднайшов свій ноутбук.
Як з’ясували правоохоронці, 18-річний хлопець, маючи намір отримати «легкі» гроші, відразу ж після візиту товариша поїхав додому, прихопивши із собою чужу річ. В обласному центрі ноутбук продав за більш ніж удвічі нижчою ціною від реальної вартості. Отримані кошти в сумі 4600 гривень витратив на власні потреби.
Наразі ноутбук повернуто власнику.
- По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, - повідомив начальник районного відділу міліції Ігор Матвійчук, - зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу, виправних робіт або обмеження волі на строк до трьох років.

За матеріалами Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код