Новоукраїнський військкомат озброївся картками Патріота

Январь 29, 2015 | Новини | Просмотров: 1267 | Комментариев: 0

Cпівробітники Новоукраїнського військкомату отримали зарплатні картки патріотичного дизайну.

ПриватБанк пропонує клієнтам, які люблять Україну, унікальні картки із патріотичним дизайном. Картку «Слава Україні!» можна отримати безкоштовно в будь-якому відділенні ПриватБанку.

«Коли ми дізнались про можливість оформлення карт «Слава Україні!» та ще й безкоштовно, зразу ж звернулись до відділення, - розповідає Валерій Милинчук, військовий комісар Новоукраїнського військкомату. - Надзвичайно приємно, що банк у якому ми обслуговуємось не лише підтримує патріотичну тему, але й багато допомагає українській армії та добровольцям, які захищають Батьківщину. Новоукраїнське відділення ПриватБанку не лише оформили нам патріотичні картки, але й подарували український прапор, який тепер прикрашає та увінчує патріотичний дизайн військкомату”.

Найпопулярніші картки Приватбанку «Універсальна» тепер мають патріотичний дизайн. Оформити таку картку може будь-який громадянин України. Також клієнти, у яких вже є картка «Універсальна» або «Універсальна Gold», можуть поміняти їх на картки з патріотичним дизайном зі збереженням усіх умов і тарифів.

На сьогодні за допомогою карток ПриватБанку отримують зарплату 4,5 млн співробітників як бюджетних, так і комерційних підприємств та організацій в Україні. ПриватБанк забезпечує власникам зарплатних карток найширшу мережу обслуговування (7592 банкомати, 2882 відділення та 11647 терміналів самообслуговування), а також можливість користуватися всіма сучасними послугами через Інтернет і мобільні телефони.

Нагадаємо, що згідно з українським законодавством, співробітники підприємств та організацій (не залежно від форми власності) мають право самостійно вибирати банк, на рахунки чи картки якого перераховується зарплата. Заявку на оформлення зарплатної картки можна подати в бухгалтерію підприємства або будь-яке відділення ПриватБанку.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код