Одеська область: біля Сергіївки надано допомогу іноземним громадянам

Февраль 03, 2014 | Новини | Просмотров: 1785 | Комментариев: 0

1 лютого підрозділами ДСНС України в Одеській області вилучено зі снігових заметів 26 одиниць автотранспортної техніки, з яких 4 вантажних автомобілів, 2 мікроавтобуси, 2 пасажирських автобусів. Врятовано 78 осіб, з них 2 дітей. Загиблих та постраждалих не має.

На автошляху Сергіївка-Біленьке, Б.Дністровського району пожежно-рятувальними відділеннями надавалась допомога по вилученню зі снігових заметів 6-ті легкових автомобілів, в яких знаходилось 37 чоловік, з яких 2 дітей та 2-х рейсових мікроавтобусів "Mercedes-Benz", які слідували по маршруту "Сергіївка-Кишинів" та "Кишинів-Сергіївка", в яких знаходилось 24 пасажири - всі громадяни Молдови. Поки рятувальники надавали допомогу по вилученню мікроавтобусів, пасажири були направлені до поруч розташованого кафе, яке знаходиться біля посту «Маяки» на кордоні «Україна-Молдова». Після вдалого вилучення транспорту іноземні громадяни продовжили свій рух у відповідних напрямках.

О 11:04 на автошляху Одеса-Б.Дністровський за межами с. Барабой, Овідіопольського району рятувальники вилучили зі снігових заметів два бензовози.

ГУ ДСНС України в Одеській області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код