Одеська область: «роз’їзд 12-й км» на дільниці «Чорноморська - Берегова»

Декабрь 18, 2013 | Новини | Просмотров: 2274 | Комментариев: 0

Працівниками Одеської залізниці за фінансової підтримки ТОВ «Трансінвестсервіс» було виконано цілий комплекс робіт.

На початку листопада земляне полотно було повністю готове для укладання верхньої будови колії. Протягом шести тижнів завдяки сприятливим погодним умовам колійники Одеської залізниці уклали 1,6 км рейко-шпальної решітки на залізобетонних шпалах, а також чотири стрілочні переводи. Також було облаштовано та обладнано автоматичною сигналізацією переїзд через дві магістральні колії.
Збудовано пост електричної централізації модульного типу, електрифікується зазначена дільниця – встановлено опори контактної мережі з розкаткою несучого тросу і контактного дроту (змонтовано контакту мережу). Для живлення приладів сигналізації, централізації та автоблокування блокпосту 12 км було встановлено нові трансформаторні підстанції.
Працівники служби сигналізації та зв’язку у стислі терміни виконали роботи з укладання кабелю сигналізації, централізації та зв’язку. Було встановлено, змонтовано і включено електроприводи на чотирьох стрілочних переводах. Також встановлено і змонтовано десять поїзних і чотири маневрових світлофори. Крім того виконані роботи з регулювання і перевірки приладів електричної централізації, змонтованих у транспортабельному модулі (ЕЦ-ТМ), що виконує всі функції посту електричної централізації.
Введення в експлуатацію роз’їзду 12-й км є другим етапом реалізації проекту зі збільшення пропускної спроможності залізничної дільниці Чорноморська – Берегова. Проект реалізовується залізницею за фінансової підтримки ТОВ «Трансінвестсервіс». Відповідно компанія розраховує на пропуск додаткових пар поїздів. Будівництво роз’їзду дасть можливість частково підвищити пропускну спроможність на даному напрямку.
Урочисте відкриття зазначеного роз’їзду заплановано на 25 грудня поточного року.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код