Олександр Шептенко: "Чітке знання законодавства - невід'ємна складова роботи слідчого"

Декабрь 18, 2013 | Новини | Просмотров: 2260 | Комментариев: 0

Окрім того, працівник слідчого підрозділу має володіти такими якостями як комунікабельність, наполегливість, чесність, самокритичність, людяність. У цьому правоохоронець переконався на власному досвіді за майже десять років служби в органах внутрішніх справ Кіровоградщини.

Ще навчаючись у школі, Олександр захоплювався історією та правознавством. Тож у подальшому вирішив здобути саме юридичну освіту. Після закінчення Київського юридичного інституту хлопець повернувся до Світловодська, де у місцевому міськвідділі міліції розпочав свій шлях в ОВС з посади слідчого.

Олександр згадує перше чергування, коли йому довелося одразу ж виїжджати на місце скоєння дорожньо-транспортної пригоди. Швидко подолавши розгубленість, правоохоронець взявся розбиратися у ситуації. Адже, крім розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості, молодого фахівця залучили і до цього напрямку роботи.

Завдяки допомозі колег слідчий щодня, крок за кроком, здобував такий необхідний досвід, з кожним новим розслідуванням виявляючи неабиякий професіоналізм. Вже за кілька років служби у міськвідділі Олександра, як здібного і перспективного працівника, помітили в обласному апараті УМВС і запропонували роботу в слідчому управлінні.

Можливість кар’єрного зростання вдало збіглася з особистими сімейними обставинами – після одруження офіцер оселився у Кіровограді, тож охоче погодився працювати в обласному центрі. З 2010 року і до сьогодні Олександр Шептенко трудиться у відділі розслідування ДТП слідчого управління УМВС в області, нині – на посаді старшого слідчого в особливо важливих справах.

Роботою правоохоронець задоволений і не в останню чергу завдяки своєму керівництву та атмосфері взаємодопомоги й підтримки, що панує у колективі. У відділі всі працюють як один добре злагоджений механізм, адже за кілька років спільної роботи колеги навчились розуміти один одного з півслова.

Хоча, зізнається Олександр, його напрямок діяльності і справді непростий. Слідчі ВР ДТП займаються розслідуванням дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками, що сталися на території міста, а також тих, що набули значного резонансу. Крім того, фахівці з слідчого управління надають допомогу і працівникам міськрайорганів на місцях.

За словами слідчого, кожна окрема ситуація є абсолютно індивідуальною. Специфіка полягає у з’ясуванні того, чи мали учасники ДТП бодай найменшу можливість її уникнути. А вже від встановлення цих обставин і першочергового ретельного огляду місця події залежить подальший хід розслідування справи.

З початку цього року Олександр Шептенко закінчив розслідування у понад 20 кримінальних провадженнях за фактами ДТП зі смертельними наслідками, з них 11 матеріалів направлено в суд для винесення рішення.

Та якими б не були особисті досягнення, майор міліції наголошує на важливості командної роботи, адже, насамперед, у щоденній діяльності дотримується принципу давньої народної мудрості – «один у полі не воїн».

Завдяки своїй життєрадісній вдачі Олександру вдається не лише гарно справлятися зі своїми службовими обов’язками, а й з користю та задоволенням проводити вільний час. Серед захоплень правоохоронця – риболовля, подорожі з сім’єю та друзями. Приділяє офіцер також увагу і підтриманню належної фізичної форми, граючи у футбол та займаючись боксом.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код