Олександр Сіора: Домовленості президентів України та Росії суттєво підвищать бізнес-рейтинг нашої держави у світі

Декабрь 18, 2013 | Новини | Просмотров: 2078 | Комментариев: 0

Підписання пакету домовленостей під час учорашнього візиту Віктора Януковича до Москви є актом стратегічної далекоглядності нашого Президента, який послідовно відстоює інтереси України на світовому та європейському ринках.

Так вважає генеральний директор ПАТ НВП «Радій» Олександр Сіора, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань споживчого ринку, захисту прав споживачів, підприємництва, регуляторної політики.
Він, зокрема, зазначив:
- Звісно, безпрецедентним можна вважати рішення Росії знизити на третину вартість природного газу для України. Раніше українська економіка сильно потерпала від непомірних цін на блакитне паливо, експортоване з сусідньої держави. Відтак висока собівартість нашої продукції не давала їй можливості конкурувати з іншими виробниками, позбавляла можливості розвиватися.
Цю проблему не міг вирішити жоден із попередніх керівників нашої держави. Користь від такого рішення вже найближчим часом відчують наші громадяни. Воно означає створення нових робочих місць на українських підприємствах, зростання ВВП і, зрештою, суттєве підвищення бізнес-рейтингу нашої держави у світі.
Переконаний, що реалізація спільних промислових проектів з Росією дасть новий імпульс для розвитку української економіки, її модернізації в якості індустріальної країни, а не сировинного придатка. Наслідком цього буде підвищення соціальних стандартів, якості життя простих громадян.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код