Партія Пенсіонерів України: ми вимагаємо негайної індексації пенсій

Апрель 15, 2014 | Новини | Просмотров: 3316 | Комментариев: 0

Партія Пенсіонерів України закликає Верховну Раду України перестати знущатися над українськими пенсіонерами та вимагає від виконавчої влади зайнятися соціальними проблемами і прийняти рішення, яке забезпечить конституційне право пенсіонерів України на гідний рівень життя.

Ми вимагаємо від уряду і парламентської більшості збільшити пенсії на реальний, а не задекларований у 3% рівень інфляції. Ми наполягаємо на негайному ухваленні закону про індексацію пенсій, заробітних плат, соціальних виплат на рівень інфляції.
Також, ми вважаємо неточними дані Держкомстату України щодо показників інфляції та наполягаємо на створенні відповідних комісій з розслідування фактів неконтрольованого друку грошей, та навмисної девальвації нацвалюти НБУ, що призвело до гіперінфляції та жахливих показників знецінення української гривні», - заявив голова ППУ Микола Кукуріка.
Також він додав, що підвищення тарифів на енергоносії та транспорт ще більше провокує гіперінфляцію, а підвищення тарифів на ЖКГ знижує купівельну спроможність населення, що викликає стагнацію економіки.
Прес-служба ППУ

Новость не имеет комментариев
Проверочный код