Перша поразка у Полтаві

Февраль 11, 2015 | Новини | Просмотров: 1292 | Комментариев: 0

Кіровоградська «Зірка» провела третю гру в рамках Кубку Віктора Пожечевського на навчально-тренувальному зборів в Полтаві. 10 лютого наш футболісти зіграли з охтирським «Нафтовиком-Укрнафтою», але, нажаль, не змогли здобути перемогу.

 

 

Суттєву роль в перебігу гри відіграла холодна погода, яка не сприяла активним діям футболістів обох команд. Вся зустріч пройшла загалом у рівній боротьбі, тому особливої небезпеки нечисленні глядачі не побачили від жодної дружини. Часом були моменти у гравців «Зірки» (двічі на вістрі атаки був Артем Щедрий), часом – у наших суперників, а призначений пенальті у ворота «Зірки» наприкінці матчу виглядав нелогічним і не відповідав перебігу гри. Все почалося з передачі у штрафну кіровоградської команди, але наші захисники вибили круглого занадто слабо, чим скористалися охтирчани. Гравець, який зараз перебуває на перегляді в «Зірці», ціною порушення правил у штрафному майданчику на 86-ій хвилині ліквідував небезпеку. Суперники з 11-метрової позначки свого шансу не змарнували, забивши єдиний гол у матчі.

Після двох розгромних перемог, кіровоградська команда зазнала першої поразки, не отримавши позитивного результату. Проте, тренерський штаб задоволений тим об’ємом роботи, що виконують футболісти на зборі, адже головна задача – підготувати команду до старту весняної частини чемпіонату.

Наступну гру кіровоградська «Зірка» проведе 13 лютого проти «Сум».

 

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:0 (0:0).

10 лютого 2015 року (вівторок). Початок матчу о 15:00. Копили. База ФК «Полтава».

 

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 20. Фатєєв Дмитро (2. Допілка Олег, 58), 5. Бочкур Роман, 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис (22. Баранець Григорій, 46), 17. Кривошей Єгор (8. Лупашко Владислав, 46), 9. Щедрий Артем (Загальський Ігор, 46), 23. Осипенко Олексій (4. Мостовий Андрій, 53), 50. Акименко Олександр (99. Локтіонов Роман, 46), 77. Чичиков Олексій, 55. Ковальов Максим (18. Новачок, 46). В.о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

джерело

Новость не имеет комментариев
Проверочный код