Півтори тисячі гривень виграла кіровоградська пенсіонерка

Февраль 09, 2015 | Новини | Просмотров: 1286 | Комментариев: 0

Кіровоградка Н. К стала переможницею акції, яку з 2 грудня минулого по 13 січня нинішнього року проводили Кіровоградська філія ПриватБанку та супермаркет “Копілка”.

“ Я не повірила, коли мені зателефонували з ПриватБанку та запросили для вручення призу, - ділиться враженнями Ніна Козирєва, переможниця акції. - І навіть коли у відділенні ПриватБанку мені вручили сертифікат, я до кінця не могла повірити та вирішити, що ж мені важливіше, на що витратити призові кошти. У мене 3-є діток, кожному щось потрібно. А ще син тільки повернувся з АТО, йому б щось придбати. Поки навіть не можу визначитись - розгубилась”.

За умовами акції учасникам - кіровоградцям пенсійного та передпенсійного віку - слід було здійснити покупку в супермаркеті “Копілка” на суму не менше 50 грн, розрахуватись карткою ПриватБанку та обміняти чек на талон учасника акції у будь-якому відділенні ПриватБанку. Переможець акції визначався шляхом жеребкування та отримав головний приз - сертифікат на покупку в Інтернет-магазині на суму у 1500 грн. А кожен кіровоградець поважного віку, при оформленні безкоштовної пенсійної картки в ПриватБанку до 13 січня 2015 року, гарантовано отримав дисконтну карту супермаркету “Копілка” на постійно діючу знижку 8%.

http://doc.privatbank.ua:83/2015/a6524303.jpg “Такими акціями ми намагаємось навчити наших пенсіонерів не боятись користуватись банківськими картками, - розповідає Титаренко Наталія, керівник напрямку просування соціальних програм Кіровоградської філії ПриватБанку, - всі зайві перестороги лише від незнання та страху впустити в своє життя щось нове, незвичне. Досить боятись, час змін настав. Ми пропонуємо разом з нами спробувати змінити життя на краще. Пенсійні картки - це і безпека - при втраті карти її можна швидко заблокувати, і зручність - розрахунки карткою проводятся значно швидше, і вигідність - на залишок коштів нараховуються відсотки, є можливість отримувати бонуси та знижки”.

ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів клієнтів користується пенсійними депозитними програмами банку. Майже 65700 пенсіонерів Кіровоградщини користуються пенсійними картками ПриватБанку.

У минулому році у Кіровоградському регіональному управлінні ПриватБанку відкрито більше 6 тисяч нових пенсійних рахунків.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код