«Повернення до життя» у Кіровограді

Февраль 03, 2015 | Новини | Просмотров: 6447 | Комментариев: 0

Днями у Кіровограді працівники кримінальної міліції у справах дітей організували корисну та пізнавальну зустріч з представниками обласного благодійного фонду «Повернення до життя» для вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

У даному закладі перебувають неповнолітні з неблагополучних родин, які мають проблемну поведінку, часто самовільно залишають свої домівки, тобто потрапляють під категорію ризику. Такі підлітки потребують особливої уваги та контролю.
Аби звернути увагу на питання ведення дітьми здорового способу життя, формування правосвідомості неповнолітніх та попередження вчинення ними кримінальних правопорушень працівники міліції спільно з благодійниками завітали до Центру.
Представники благодійного фонду провели для дітей інтерактивну лекцію у вигляді практичної гри, також їм було запропоновано пройти тестування під назвою «Оціни свій ризик».
Крім того, хлопцям та дівчатам розповіли про згубний вплив наркотичних речовин на здоров’я людини, та наслідки, які настають при вживанні наркотиків, а також про хвороби, пов’язані з наркоманією.
Оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Кіровоградського міськвідділу Антоніна Рубаненко роз?ясниила присутнім про настання відповідальності за зберігання та розповсюдження наркотичних речовин та надала застереження, як не стати жертвою даного виду злочину.
По закінченню зустрічі усім слухачам роздали буклети з відповідної тематики.

За матеріалами Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код