Працівники міліції закликають громадян виявляти пильність, аби не стати жертвою шахраїв

Апрель 01, 2015 | Новини | Просмотров: 2037 | Комментариев: 0

На території Кіровоградщини почастішали випадки так званих «телефонних» афер та шахрайств, пов’язаних з розрахунками через мережу Інтернет.

Правоохоронці вкотре звертаються до жителів Кіровоградщини з проханням бути обережними, дотримуватися порад, що допоможуть вберегти себе та своїх рідних від злочинних посягань.
Якщо вам телефонують невідомі, представляючись псевдоправоохоронцями, повідомляють, що з рідними сталася біда та пропонують сплатити певну суму коштів для вирішення проблеми – не поспішайте виконувати ці вимоги.
Обов’язково уточніть дані того, хто телефонує, його посаду, звання та підрозділ, у якому він працює, або ж попросіть передати трубку вашому родичу.
Негайно спробуйте зв’язатись з рідними, аби з’ясувати, де зараз вони перебувають.
У жодному разі не перераховуйте грошей на вказані аферистами рахунки.
ТЕРМІНОВО ТЕЛЕФОНУЙТЕ В МІЛІЦІЮ ТА ПОВІДОМТЕ ПРО ПОДІЮ.
У випадку, якщо ви вирішили скористатися послугами з купівлі-продажу товарів через Інтернет, обирайте тільки перевірені веб-ресурси.
Не платіть за товар чи послуги наперед. Розраховуйтесь за речі, тільки на власні очі пересвідчившись у їх наявності.
У жодному разі не повідомляйте свої персональні дані, пін-код чи смс з кодом незнайомим вам особам, що телефонують з питань начебто купівлі чи продажу товарів.
Не надавайте інформації по телефону особам, які представляються працівниками банку і намагаються дізнатися ваші персональні дані чи пін-код для проведення банківської операції. Пам’ятайте: такі дії не здійснюються у телефонному режимі, а лише вами особисто у банківській установі.
Якщо невідомі особи під будь-яким приводом відвідали вас за місцем проживання:
- у жодному разі не міняйте грошові купюри і взагалі не виймайте їх з гаманців і не демонструйте наявність грошей: терміново покличте родичів, сусідів, або працівників міліції, звернувшись за номером «102».
ПАМЯТАЙТЕ, ЩО ПИЛЬНІСТЬ Є ЗАПОРУКОЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ НАЛЕЖНИХ ВАМ ГРОШОВИХ КОШТІВ ТА МАЙНА.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код