Правоохоронці поглиблювали знання у питаннях протидії торгівлі людьми

Январь 29, 2015 | Новини | Просмотров: 1154 | Комментариев: 0

Працівники міліції взяли участь у трьохденному тренінгу, що проходив у Кіровограді у рамках спільного проекту ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

Представники управління громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області навчалися спільно зі спеціалістами соціальних центрів та управлінь, а також посадовими особами органів влади, що займаються питаннями допомоги постраждалим від цього явища.
Упродовж проведення заходу з метою кращого розуміння проблеми присутні розглянули найпоширеніші схеми торгівлі людьми, проаналізували усі стадії організації та реалізації злочину, його причини та наслідки. Також було звернено увагу на роль правоохоронців у питаннях попередження та боротьби з таким кримінальним правопорушенням.
Загалом проект спрямований на вжиття заходів щодо надання вчасної якісної і професійної допомоги постраждалим від торгівлі людьми та інформування громадян, куди необхідно звертатись, якщо вони потрапили в подібну ситуацію і стали жертвою злочину.
За матеріалами УГБ
УМВС України в Кіровоградській області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код