Privat24 в Apple Watch

Июнь 08, 2015 | Новини | Просмотров: 1958 | Комментариев: 0

Власники Apple Watch зможуть контролювати свої банківські рахунки та отримувати інформацію про витрати на екрані «розумних» годинників за допомогою додатка Privat24.

Оновлена версія найпопулярнішого в Україні онлайн-банку Privat24 для iOS тепер підтримує і роботу з Apple Watch. Як повідомили в банку, безкоштовний додаток доступний усім власникам «розумних» годинників і дозволяє контролювати баланси та оперативно переглядати виписки за витратами.

«Користувачі Apple Watch та Privat24 зможуть отримувати оперативну інформацію на екрані годинника, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – В наступній версії з’являться функції поповнення мобільного телефону та перекази з картки на картку».

Privat24 – найпопулярніший інтернет-банк в Україні й один з найбільших у Східній Європі. Сьогодні загальна кількість клієнтів Privat24 становить 3,9 млн, понад 1 млн клієнтів установили мобільний додаток Privat24. Щодня в Privat24 здійснюється понад 700 тисяч операцій і реєструється 15 тисяч нових користувачів.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код