ПриватБанк - банк для тих, хто любить Україну

Октябрь 24, 2014 | Новини | Просмотров: 3474 | Комментариев: 0

Над Кіровоградськими відділеннями ПриватБанку замайоріли жовто-блакитні державні прапори, а співробітники розпочали поглиблене вивчення рідної мови.

Тема патріотизму набула небаченої актуальності. Ця тема не нав’язана зверху, вона непомітно, але досить міцно, ввійшла в наше життя з першими студентськими демонстраціями протесту на Банковій. Хвиля справжнього патріотизму та любові до рідної Вітчизни захлиснула і ПриватБанк. І це не дань моді, це здорова зміна свідомості усього суспільства.

“Якщо бажаєш, щоб світ змінився , – сам стань цією зміною”, навчав ще Махатма Ганді, - відзначив Ростислав Масло, директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Ми намагаємось змінити відношення наших клієнтів до вітчизняної продукції, адже впевнені, що український продукт може впевнено конкурувати на міжнародному ринку. Ми навчаємо наших клієнтів любити та поважати

вітчизняне, пропонуючи найсучасніші технології та послуги, чесно конкуруючи з провідними європейськими банками”.

Спочатку ПриватБанк запропонував своїм клієнтам унікальні платіжні картки з патріотичним дизайном для всіх, хто любить Україну, які можна замовити як у будь-якому відідленні, так і на сайті банку. Сьогодні картки з патріотичним дизайном безкоштовно оформили вже понад 50 тисяч клієнтів ПриватБанку. Близько 10 тисяч кіровоградців з гордістю користуються картами Патріота.

ПриватБанк підняв український прапор у топовому мобільному платіжному додатку Privat24, що є абсолютним лідером серед банківських платіжних додатків на території України та пострадянському просторі – його встановлено на кожному другому українському iPhone та кожному четвертому Android.

“Сьогодні, в рамках проведення загальнобанківської кампанїї “Для тих, хто любить Україну”, кожне наше відділення прикрашено жовто-бакитним державним прапором та сітками з макетом патріотичної карти, додає Ростислав Масло, - Ми вже домовились із фахівцями про проведення курсів із поглибленого вивчення державної мови співробітниками регіонального управління ПриватБанку. Будемо навчатись правильно розмовляти та мислити рідною мовою. Кожен приватівець мусить стати прикладом досконалого володіня рідною мовою для своїх клієнтів”.

“Це надзвичайно патріотично і актуально. Таке чітке вивлення своєї громадянської позиції, особливо в умовах сьогодення, імпонує не тільки кіровоградцям, але й усім українцям, - ділиться враженнями кіровоградка Маргарита Кирилюк, - Тепер ми любимо ПриватБанк і як самий український Банк. А ще навіть пишаємось, що ми є його клієнтами”.

ПриватБанк - банк для тих, хто любить Україну

Новость не имеет комментариев
Проверочный код