ПриватБанк дає можливість українцям голосувати на виборах у банкоматах

Апрель 02, 2016 | Новини | Просмотров: 2774 | Комментариев: 0

ПриватБанк, міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard і Центральна виборча комісія запускають у Дніпропетровську пілот електронних виборів. Про це 1 квітня повідомив заступник Голови Правління ПриватБанку Дмитро Дубілет.

На найближчих виборах мера дніпропетровці зможуть голосувати через банкомати.

Кожному кандидату в мери буде присвоєно порядковий номер. Коли громадянин віддасть за якогось кандидата голос, відповідну кількість копійок буде списано з картки на рахунок ЦВК (наприклад, якщо кандидат має номер 12, то з картки буде списано 12 копійок)

«За рахунок того, що всі транзакції будуть проходити через системи MasterCard і Visa, підробити результати голосування буде неможливо, – зазначив Дмитро Дубілет. – Усі елементи системи – від пін-пада банкомата до сервера – мають дуже сувору сертифікацію міжнародних платіжних систем. Результати голосування буде опубліковано вже за хвилину після завершення виборів».

Важливо, що проголосувати можна буде через банкомат будь-якого банку практично в будь-якому великому місті світу (список буде опублікований на сайті Visa/MasterCard). Для голосування потрібно буде мати картку будь-якого українського банку. Якщо громадянин не має банківської картки, то він отримає одноразову пластикову картку для голосування через банкомати просто на виборчих дільницях.

Після того як пілот буде проведено в Дніпропетровську (а в його успіху в банку не сумніваються), систему буде поширено на всю країну. Це дозволить радикально вирішити проблему чесності та прозорості виборів, при цьому уникнувши великих інвестицій з державного бюджету.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код