ПриватБанк оголосив про винагороду 100 000 гривень за піймання банкоматних хуліганів у Донецьку

Апрель 23, 2014 | Новини | Просмотров: 1609 | Комментариев: 0

ПриватБанк оголосив про виплату винагороди в розмірі 100 000 грн за будь-яку інформацію, що допоможе затримати хуліганів, які вчинили 21 квітня ряд нападів на банкомати ПриватБанку в Донецьку.

Як повідомили в банку, у понеділок невідомими особами були вчинені хуліганські дії стосовно декількох банкоматів ПриватБанку в різних районах Донецька.

Хулігани розбили захисні екрани та монітори банкоматів ПриватБанку в центральній частині Донецька та інших районах міста. У результаті дій вандалів порушено роботоздатність банкоматів, однак кошти не постраждали. На місцях подій працюють слідчо-оперативні групи Калінінського, Київського, Куйбишевського РВ ГУМВД України в Донецькій області. Вживаються заходи щодо встановлення осіб зловмисників.

«Основна версія нападу на наші банкомати – це цілеспрямована спроба дестабілізації ситуації в місті з боку проросійських сепаратистських груп, – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Ми разом з міліцією та СБУ ведемо ретельне розслідування всіх випадків. І з сьогоднішнього дня разом зі службою держохорони переходимо на режим посиленого патрулювання інфраструктури банку в місті».

Передати інформацію про злочинців можна, зателефонувавши на номер (056) 716 35 02 або (067) 565 12 34, листом на електронну пошту dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

У рамках програми «ПриватБанк проти злочинності» банк гарантує винагороду за інформацію, що сприяє розкриттю будь-якого злочину, який вчинено проти банку. У 2013 році за розкриття подібних злочинів уже виплачено понад 600 000 грн. За останні два роки 95% злочинів, пов’язаних зі зламом банкоматів ПриватБанку, було розкрито протягом декількох днів після вчинення.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код