ПриватБанк повністю відновив роботу мережі відділень і банкоматів у Маріуполі та збільшив кількість відділень, що працюють у Краматорську та інших звільнених містах Сходу

Июль 14, 2014 | Новини | Просмотров: 1730 | Комментариев: 0

11 липня ПриватБанк повністю відновив роботу своєї мережі обслуговування клієнтів у Маріуполі.

Як повідомляє прес-служба банку, сьогодні в місті обслуговують клієнтів 31 відділення ПриватБанку, 79 банкоматів і 125 терміналів самообслуговування.

З початку наступного тижня буде повністю відновлено роботу більшості відділень і в Краматорську. Якщо сьогодні в місті працює 8 відділень, 16 банкоматів і 110 терміналів, то з 14 липня клієнтів буде обслуговувати 11 відділень Краматорська, 2 відділення – у Слов’янську та 3 – у Дружківці. Також з понеділка буде відкрито для клієнтів ще 46 відділень ПриватБанку в інших містах Донецької області.

У Луганській області 11 липня відновлено обслуговування клієнтів у 12 відділеннях ПриватБанку, у тому числі банк відкрив відділення в Біловодську, Старобільську, Сватовому, Кремінній, Білокуракиному, Міловому, Марковську та Троїцькому.

Усього ж на сьогодні у звичайному режимі клієнтів обслуговують 96 відділень у Донецькій області та 32 – у Луганській. Найпопулярніші банківські послуги жителі східних регіонів України також можуть отримувати через більш ніж 1 000 терміналів самообслуговування, що працюють у регіоні, та Інтернет-банк Приват24.

Також у банку повідомили, що пенсіонери Донецької та Луганської областей з початку червня отримали від ПриватБанку понад 4,5 млн гривень 10%-вої надбавки до пенсії. Таку надбавку банк виплачує в рамках соціальної акції «Ми з вами!». У ході акції всім пенсіонерам, які отримують пенсію на картки ПриватБанку, банк буде додавати 10% від суми пенсії, що витрачено на покупки в торговельній мережі. За місяць пенсіонери Сходу України оплатили картками покупок на суму понад 50 млн грн.

Оплатити пластиковими картками товари та послуги можна сьогодні в 16 тис. торговельних точок Східної України. 10 липня банк відновив роботу ще 230 терміналів у магазинах Луганської області, де сьогодні працюють понад 5 тис. POS-терміналів ПриватБанку. У Донецькій області в будь-якому місті регіону можна купити товари без готівки – тут працюють 11 090 POS-терміналів ПриватБанку, а 11 липня їх кількість виросла ще на 150 терміналів.

Міста Донецької області, у яких на 11 липня відновлено роботу відділень і банкоматів ПриватБанку: Димитров, Добропілля, Білицьке, Білозерське, Красноармійськ, Родинське, Селидове, Горняк, Українськ, Новогродівка, Олександрівка, Волноваха, Володарське, Докучаєвськ, Червоний Лиман, Мангуш, Новоазовськ, Новотроїцьке, Амвросіївка, Велика Новосілка, Старобешеве, Новокомсомольськ, Новий Світ, Святогорськ, Тельманове, Вугледар, Костянтинівка, Артемівськ, Соледар, Часів Яр, Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка, Маріуполь.

Міста Луганської області, у яких на 11 липня відновлено роботу відділень ПриватБанку: Сватове, Старобільськ, Білолуцьк, Новопсков, Біловодськ, Білокуракино, Кремінна, Мілове, Марковськ і Троїцьке.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код