ПриватБанк працює всі травневі свята без вихідних

Май 01, 2015 | Новини | Просмотров: 1793 | Комментариев: 0

Кіровоградці та жителі області не залишаться на травневі свята без послуг  ПриватБанку.

У період травневих свят ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів цілодобово, без вихідних та перерв. Як повідомили в банку, платежі корпоративних клієнтів між рахунками ПриватБанку і платежі приватних осіб будуть здійснюватися в режимі oнлaйн протягом всіх свят. Крім того, без вихідних будуть працювати термінали самообслуговування, банкомати і чергові відділення банку.

 “Бізнес не має вихідних та свят. Ми не маємо права залишити наших клієнтів без обслуговування та фінансової підтримки ні на день, тому працюємо в режимі 24х7х365,  - говорить Ростислав Масло, директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Під час  травневих свят наші клієнти можуть не турбуватися про своєчасне погашення кредиту, зарахування коштів для видачі заробітної плати, перерахування платежів партнерам - наш банк дійсно працює цілодобово. А обслуговування через Інтернeт і мережа самообслуговування дозволяє здійснювати платежі в зручний для кожного час".

Без свят, перерв і вихідних працює Інтернeт-банк Приват24 і мобільні додатки ПриватБанку, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати і відправити переказ, поповнити депозитний рахунок та вчинити інші послуги. Скористатися найпопулярнішими послугами та сервісами (перекази, платежі, погашення кредитів та інше) можна через банкомати і термінали ПриватБанку, адреси яких можна дізнатись на сайті. А ще, цілодобово працює чудесний додаток “Фотокаса”, який дозволяє сплатити будь-який рахунок, лише сфотографувавши його через додаток і, протягом 15 хвилин, рахунок оплачений без будь-яких комісій.

Також в Приватбанку повідомили, що в святкові дні банк переходить на спеціальний графік інкасації банкоматів та терміналів самообслуговування, щоб забезпечити безперебійний доступ до готівки для клієнтів усіх українських банків.

В період травневих свят клієнти ПриватБанку зможуть отримати банківські послуги в чергових відділеннях ПриватБанку в Кіровограді та містах області:

м. Кіровоград, вул.Преображенська,26/70 (з 9-00 до 16-00)

м. Олександрія, просп. Леніна,122  (з 9-00 до 16-00)

та в зонах самообслуговування:

м. Кіровоград: вул.Преображенська,2  та  вул.Преображенська,26/70, вул. В.Перспективна,8,  вул.В Перспективна, 32/11, вул.В.Перспективна, 35/54, вул.Слави,20, вул. Жовтневої революціїї (біля ст.автовокзалу), вул.Жовтневої революції (біля магазину “Візит”).

м.Олександрія:  просп.Леніна,77 та просп. Леніна,122

Крім того, в Кіровоградській області працює понад 180 банкоматів і 340 терміналів самообслуговування.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код