ПриватБанк розповів про особливості обслуговування клієнтів у регіонах з підвищеною криміногенною обстановкою

Май 05, 2014 | Новини | Просмотров: 1598 | Комментариев: 0

ПриватБанк вводить низку обмежень щодо роботи з готівкою у зв’язку із загрозою для життя співробітників і клієнтів у регіонах України з підвищеною криміногенною обстановкою – Донецької та Луганської областях

Зокрема, призупинено роботу інкасаторів, приймання готівки через термінали самообслуговування та робота відділень.

Жодні обмеження з доступу до рахунків не вводяться. Працювати зі своїми рахунками можна в звичайному режимі через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки або звернувшись у будь-яке відділення ПриватБанку в сусідніх, більш спокійних областях.

Співробітників ПриватБанку в усіх регіонах України проінструктовано обслуговувати клієнтів із Донецької та Луганської областей максимально якісно, швидко і, за можливості, без черги.

«Ми переходимо на особливий режим роботи в Донецькій і Луганській областях. У нинішніх умовах ми не можемо та не маємо права змушувати людей ходити на роботу в Донецькій і Луганській областях, коли у відділення банку вриваються люди зі зброєю, у містах захоплюють автомобілі інкасації та викрадають гроші, – повідомляє прес-служба ПриватБанку. – Усі рахунки клієнтів знаходяться в безпеці – до них є доступ через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки. Без обмежень можна розраховуватися картками в магазинах, здійснювати безготівкові операції через термінали самообслуговування».

Проценти за депозитами продовжують нараховуватися в звичайному режимі, керувати своїми вкладами можна через Приват24. Також в Інтернет-банку можна оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільні телефони, здійснювати грошові перекази.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код