ПриватБанк та "Фуршет" вручили подарунки переможцям

Декабрь 17, 2014 | Новини | Просмотров: 1347 | Комментариев: 0

Три кіровоградські сім’ї стали щасливими володарами подарунків від ПриватБанку та супермаркету “Фуршет”.

З 1 вересня по 31 жовтня Кіровоградське регіональне управління ПриватБанку та супермаркет “Фуршет” проводили акцію “Тато, мама, я - платіжна сім’я”, учасники якої сплачували покупки у супермаркеті “Фуршет” картками ПриватБанку. Ті сім’ї, які здійснили найбільшу кількість транзакцій та оплатили найбільший чек, - стали переможцями.

“Метою акції було пропагування безпечних, швидких та зручних розрахунків банківськими картами, - розповідає Наталія Кірєєва, керівник напрямку “Кредитні карти” Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Користування банківськими картками має численні переваги. Це і безпека - при втраті карти її можна швидко заблокувати, і зручність - розрахунки карткою проводятся значно швидше, і вигідність - на залишок коштів нараховуються відсотки, є можливість отримувати бонуси та знижки, оплачувати товар частинами і без переплат, приймати участь у програмах та акціях. Не слід боятись користуватись банківськими картами, страх, зазвичай породжується незнанням, нерозумінням, як правильно і безпечно ними користуватися, а ще - звичкою користуватись готівкою. Вже час змінювати свої старі звички”.

За зайняте перше місце суперприз - подарунковий сертифікат від супермаркету “Фуршет” на суму у 500 грн на здійснення сімейного святкового шопінгу та футболку Юніора, отримала сама платіжна сім’я кіровоградців Селіванових - тато Ігор, мама Катерина та найменший член родини - Кирило.

Подарунковий сертифікат на суму у 250 грн та футболку Юніора отримали Юлія та Євген Новохатські. Корнєєва Анастасія та її мама Мирослава отримали подарунковий сертифікат на суму у 150 грн і теж футболку юного банкіра.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код