ПриватБанк та магазин "Сахара" подбають про тепло у кожному домі

Декабрь 15, 2014 | Новини | Просмотров: 1217 | Комментариев: 0

ПриватБанк пропонує безвідсоткову розстрочку тим кіровоградцям, хто планує встановити індивідуальні опалювальні котли.

Магазин “Сахара” став партнером ПриватБанку, приєднавшись до програми “Оплата частинами”. Тепер кіровоградці можуть не перейматись морозами та холодами наступаючої зими. Придбати та встановити системи опалення та водопостачання тепер можна в розстрочку - оплачуючи частинами, без відсотків та переплат.


Магазин «Сахара» - офіційний торгівельний і сервісний партнер торгових марок Vaillant, Beretta, ECA. Крім того, магазин надає послуги по монтажу та сервісному обслуговуванню систем опалення та водопостачання, встановлення автономного опалення в приватних будинках та квартирах.

Власники карток ПриватБанку можуть дозволити собі стати власниками якісних, сучасних товарів, не переймаючись їх вартістю. За допомогою сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини. Кредит оформляється автоматично безпосередньо біля каси, буквально за 30 секунд. Договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек, що значно економить час та нерви покупців. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця безкоштовне. Таку розстрочку зручно погашати - вносити платежі на карту можна без відвідування банку. Щоб дізнатися про доступну суму на купівлі в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.

Послуга купівлі товарів у розстрочку, яку надає своїм клієнтам ПриватБанк, є однією з найпопулярніших банківських послуг серед клієнтів банку. Як показали підсумки опитування клієнтів, які купили цього року товари за допомогою “Оплати частинами”, понад 85% з них готові активно рекомендувати розстрочку своїм друзям і родичам.

Щомісяця близько 20 тисяч українців купують за допомогою програми безкоштовної розстрочки «Оплата частинами» товарів на суму понад 175 мільйонів гривень. Сервіс «Оплата частинами» на сьогоднішній день працює в більше ніж 32 000 торгових точок. За даними банку, з початку 2014 року кількість торговельних мереж і магазинів, у яких клієнти ПриватБанку можуть користуватися безкоштовною розстрочкою, зросла на 30%.

Програма ПриватБанку “Оплата частинами” впевнено завойовує прихильників на території Кіровоградщини. Вже більше 1,5 тис. підприємств торгівельно-сервісної мережі області приєднались до цього найзручнішого сервісу ПриватБанку.

До «Оплати частинами» підключено найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів: Comfy, «Фокстрот», «Ельдорадо», «Алло», «Цитрус», MOYO. Щоб дізнатися про суму покупок в розстрочку, що доступна клієнтові, достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast або залишити заявку на сайті chast.privatbank.ua

Новость не имеет комментариев
Проверочный код