ПриватБанк відкрив перший "Магазин" у центрі Кіровограда

Сентябрь 30, 2014 | Новини | Просмотров: 1211 | Комментариев: 0

ПриватБанк запропонував кіровоградцям новий вид послуг. Відтепер городянам пропонується здійснювати інтернет-покупки разом з незамінним експертом покупок в інтернеті “Магазином”, який розпочав працювати у відділенні ПриватБанку по вул. Преображенській,2 (пл.Б.Хмельницького).

“Ми допоможемо кожному знайти потрібний товар, та ще й за самою низькою ціною, а потім покажемо як здійнити покупки в інтернеті, - розповідає Олег Шинковенко, спеціаліст по обслуговуванню клієнтів, консультант “Магазину”. - Наш "Магазин" користується тільки надійними ресурсами, і ми убезпечимо Вас від шахраїв. Крім того, що ми допоможемо обрати товар за самими оптимальними цінами і вирішити будь-які питання з оплатою, ми вирішимо питання з доставкою покупки. А ще нашим клієнтам ми пропонуємо спеціальні пропозиції - знижки, участь у різних акціях, можливість оплати товар частинами і без переплат”.

Спеціалісти магазину допоможуть кожному здійснювати покупки в інтернеті, уникнути проблем з шахрайськими сайтами та пропозиціями, навчать як убезпечити себе від інтернет-шахраїв.

Партнери “Магазину” пропонують більш вигідні умови для інтернет-покупок. Крім того, клієнти матимуть можливіть приймати участь у численних акціях і спеціальних пропозиціях та вигравати призи і подарунки. Тут же, в “Магазині”, можна отримати “живу” консультацію щодо обраних товарів, цінової політики аби уникнути покупок неякісного товару чи за завищеними цінами.

"Це дуже добре, що є такі магазини, я не маю часу на блукання по інтернету, а ще й налякана численними повідомленями про інтернет-шахраїв, які продають лише обіцянки, видурючи гроші у довірливих покупців, - розповідає кіровоградка Олена Огеренко. - Тому і звернулась саме до "Магазину" ПриватБанку, які знайшли так мені потрібний планшет, до речі, не дорогий і якісний. Крім того, консультант розповів мені про акцію - повернення 5% вартості смартфону чи планшету, купленого через "Магазин" ПриватБанку". Чудово, тепер маю і покупку, і приємну знижку".

Спеціально для клієнтів “Магазину” було створено службу підтримки за телефоном +380927353202. Зателефонувавши за цим номером, клієнти “Магазину” отримають онлайн-консультацію щодо покупок у вітчизняних та закордонних інтернет-магазинах.

“Ми плануємо відкрити ще декілька таких “Магазинів”, - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Не можна залишити поза нашою увагою жителів і районних центрів. Ми не маємо права позбавити їх таких сучасних, мобільних та технологічних закладів торгівлі”.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код