Кировоградские новости на Fotoinform.net

ПриватБанк відкрив сайт зручного продажу квитків на транспорт, футбол і концерти

Март 29, 2014 | Новости | Просмотров: 1419 | Комментариев: 0

ПриватБанк відкрив спеціальний сайт в Інтернеті www.bilet.pb.ua, на якому можна швидко і зручно замовити та сплатити будь-які квитки на поїзд, футбольні матчі провідних українських клубів, спортивні заходи та концерти.

Як повідомили в банку, новий сервіс дозволяє бронювати квитки в режимі "одного кліка" і оплачувати їх пластиковими картами будь-яких українських банків.

"Найпопулярніші залізничні та футбольні квитки, як правило, купуються через Інтернет-банк, тому ми зробили спеціальний "квитковий" сайт, на якому можна легко вибирати і бронювати потрібні квитки, - зазначає керівник Центру продажу квитків ПриватБанку Христина Кармазіна. - При цьому користувачі Приват24 зможуть, як і раніше, оплачувати квитки через Інтернет-банк і мобільні додатки".

Уже в квітні, крім можливості бронювання та оплати квитків на транспорт, спортивні заходи та концерти, через "квитковий" сайт банку можна буде бронювати готелі по всьому світу та купувати квитки в кіно.

ПриватБанк першим з українських банків впровадив продаж електронних квитків у 2009 році. Сьогодні всього за пару хвилин через Приват24 , мобільне платіжний додаток , або термінал самообслуговування банку можна замовити і оплатити квитки на всі види транспорту; футбольні , баскетбольні і хокейні матчі; культурні заходи. За підсумками 2013 року, кожен четвертий електронний квиток на потяги "Укрзалізниці" був оформлений через сервіси ПриватБанку.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua