ПриватБанк відкрив сайт зручного продажу квитків на транспорт, футбол і концерти

Март 29, 2014 | Новини | Просмотров: 1651 | Комментариев: 0

ПриватБанк відкрив спеціальний сайт в Інтернеті www.bilet.pb.ua, на якому можна швидко і зручно замовити та сплатити будь-які квитки на поїзд, футбольні матчі провідних українських клубів, спортивні заходи та концерти.

Як повідомили в банку, новий сервіс дозволяє бронювати квитки в режимі "одного кліка" і оплачувати їх пластиковими картами будь-яких українських банків.

"Найпопулярніші залізничні та футбольні квитки, як правило, купуються через Інтернет-банк, тому ми зробили спеціальний "квитковий" сайт, на якому можна легко вибирати і бронювати потрібні квитки, - зазначає керівник Центру продажу квитків ПриватБанку Христина Кармазіна. - При цьому користувачі Приват24 зможуть, як і раніше, оплачувати квитки через Інтернет-банк і мобільні додатки".

Уже в квітні, крім можливості бронювання та оплати квитків на транспорт, спортивні заходи та концерти, через "квитковий" сайт банку можна буде бронювати готелі по всьому світу та купувати квитки в кіно.

ПриватБанк першим з українських банків впровадив продаж електронних квитків у 2009 році. Сьогодні всього за пару хвилин через Приват24 , мобільне платіжний додаток , або термінал самообслуговування банку можна замовити і оплатити квитки на всі види транспорту; футбольні , баскетбольні і хокейні матчі; культурні заходи. За підсумками 2013 року, кожен четвертий електронний квиток на потяги "Укрзалізниці" був оформлений через сервіси ПриватБанку.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код