ПриватБанк відкрив залізничні "каси" прямо у відділеннях

Ноябрь 03, 2014 | Новини | Просмотров: 1241 | Комментариев: 0

В Кіровограді квитки на поїзд можна придбати у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Так звані залізничні “каси” тепер розмістились у кожному відділенні Банку. Тут можна придбати квиток на поїзд у будь-якому напрямку. Крім того, отримані квитки є дійсними і обмінювати їх у касах залізниці не потрібно. Як повідомили в банку, самостійно купити квиток на поїзд може будь-який житель України, незалежно від того, є він клієнтом банку чи ні. Сервіс працює стабільно і на сьогодні є найшвидшим та чи не найзручнішим способом придбання квитків на поїзд.

Тепер жителям області не потрібно добиратись до залізничного вокзалу заради придбання квитка, досить звернутись до найближчого відділення ПриватБанку.

“Швидко, зручно, і головне - легко можна придбати квитки на будь-які поїзди у будь-яких напрямках і в будь-якому відділенні ПриватБанку, - розповідає Олексій Харін, керівник Бізнесу платежів Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Ви уникаєте неприємних черг, суєти вокзалів, заклопотаних касирів, при цьому в наших відділеннях можна вибрати квитки на будь-яке вільне місце в будь-якому вагоні поїзду і робити це досить зручно, маючи перед очима схематично зображені поїзди та зазначені вільні місця”.

У відділеннях ПриватБанку залізничні квитки продаються як за попереднім продажем за 45 днів, так і в день поїздки. Оплатити квиток можна готівкою або пластиковою карткою. Після бронювання і оплати клієнт отримує “звичайний” квиток із зазначенням напрямку, дати і часу поїздки, вартості квитка, який не потрібно ні підтверджувати, ні міняти.

Майже 2,5 тис квитків було придбано у відділеннях Кіровоградщини за останні три місяці.

Крім відділень, залізничні квитки можна купити в терміналах самообслуговування, через Інтернет у системі Приват24, і навіть за телефоном - для цього ПриватБанк запровадив спеціальний сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700. Крім залізничних квитків, у ПриватБанку можна вільно купити квитки на автобус і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код