ПриватБанк відкриває футбольні "каси" на українських сайтах і блогах

Апрель 16, 2014 | Новини | Просмотров: 1736 | Комментариев: 0

ПриватБанк запровадив новий сервіс - веб-віджет для продажу футбольних квитків на матчі лідерів Прем'єр-ліги України: "Шахтаря", "Дніпра", київського " Динамо", "Металіста" і "Чорноморця".

Як повідомили в банку, використання цього простого та зручного віджета дозволить відкрити віртуальні футбольні каси на будь-якому сайті або у блозі, яким користуються футбольні вболівальники.

"У першу чергу такий віджет потрібен футбольним спортивним ресурсам, які тепер можуть надати користувачам не тільки можливість отримати найоперативнішу інформацію, але й швидко придбати квитки на матчі провідних українських клубів, - каже керівник Центру продажу квитків ПриватБанку Христина Кармазіна. - Придбати квиток на омріяний матч можна в будь-якому місті України, а прибуток від продажу квитків стане хорошою матеріальною підтримкою для інтернет-ресурсу".

За допомогою футбольного віджета відвідувачі сайту зможуть за пару хвилин вибрати, оплатити і роздрукувати квиток на футбольний матч улюбленої команди. Оплатити квиток можна карткою будь-якого банку через безпечну систему платежів LiqPay, а роздрукувати - прямо з сайту. Також можна отримати квиток у форматі *.pdf на особисту пошту. Придбаний за допомогою віджета ПриватБанку квиток на матч сканується турнікетами стадіону і не вимагає додаткового обміну. Інформування клієнтів про найближчі спортивні події, а також повернення коштів у разі скасування матчу забезпечує ПриватБанк.

Футбольний віджет ПриватБанку можна встановити безкоштовно. Інтеграція віджету на сайт не вимагає додаткових зусиль зі сторони розробників. Додаткову інформацію про віджет можна отримати, надіславши запит на е-мейл bilet@privatbank.ua.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код