ПриватБанк заплатить 50 000 гривень за затримання паліїв банкоматів

Апрель 28, 2014 | Новини | Просмотров: 1504 | Комментариев: 0

ПриватБанк оголосив про виплату винагороди за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які скоїли підпали банкоматів у низці міст Донецької області.

Як повідомила Служба безпеки банку, за останні два дні було зафіксовано декілька спроб підпалів і руйнування банкоматів банку представниками озброєних проросійських угруповань.

«Чергові спроби дестабілізації ситуації з боку проросійських сепаратистських груп викликають справедливе обурення наших клієнтів, які не можуть користуватися банкоматами, що тимчасово виведено зі строю, – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Ми разом із міліцією та СБУ ведемо ретельне розслідування всіх випадків, є записи камер спостереження. Просимо всіх клієнтів повідомляти нам інформацію про паліїв і підбурювачів до цих протиправних дій. За достовірну інформацію банк виплатить винагороду».

Передати інформацію про злочинців можна, зателефонувавши на номер (056) 716 35 02 або (067) 565 12 34, надіславши листа на адресу dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код