ПриватБанк запустив магічну технологію звукової авторизації користувачів у Приват24

Апрель 25, 2014 | Новини | Просмотров: 1461 | Комментариев: 0

ПриватБанк представив першу в світі технологію авторизації користувачів за звуком

 Як повідомила прес-служба ПриватБанку, тепер для входу в Приват24 користувачеві достатньо просто набрати адресу new.privat24.ua та мати поряд смартфон. Ця дивовижна технологія вже працює для Інтернет-банку Приват24 і дозволяє не тільки скоротити час на підключення до сервісів у 5 разів, але й зробити процес входу непомітним для клієнтів.

«Класична авторизація користувача через динамічний SMS-пароль займає у середньому 30 секунд, тоді як звукова авторизація зі смартфону проходить за 5,3 секунди, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Непомітна або фонова авторизація є одним із найсильніших трендів у світі, наприклад, apple авторизує клієнтів за відбитками пальців. Сьогодні наша технологія працює на вході в Приват24, а завтра ми розширимо її використання для підтвердження інтернет- і безконтактних платежів».

Як зазначають у банку, технологія фонової звукової авторизації відповідає найсучаснішим вимогам безпеки, оскільки комп’ютер і смартфон обмінюються одноразовими динамічними паролями. Звуковий вхід у Приват24 доступний власникам смартфонів Nexus, а у травні ця магічна функція буде доступна користувачам iPhone та Samsung.

ПриватБанк є одним із найбільш високотехнологічних світових банків. У числі технологій, що були впроваджені ПриватБанком вперше в світі: «SMS-банкінг» (1999), ОТР-паролі через SMS (2000), Р2Р-перекази між картками (2003), «Електронна решта» (2009), «Онлайн-інкасація» (2010) та інші. ПриватБанк став одним із перших банків, що впровадив технологію безконтактного обслуговування клієнтів за допомогою QR-кодів. За допомогою QR клієнти ПриватБанку можуть увійти в свій акаунт Інтернет-банку, зняти готівку через банкомати, заправити автомобіль на АЗС, а також зробити та оплатити замовлення в мобільному меню ресторанів. Сьогодні кожен третій клієнт банку користується його послугами через Інтернет і мобільні додатки.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код