ПриватБанк збільшує банкоматну мережу Кіровоградщини

Декабрь 26, 2014 | Новини | Просмотров: 1201 | Комментариев: 0

Кіровоградська філія ПриватБанку збільшує мережу банкоматів на території області, встановивши 25 нових та сучасних банкоматів.

ПриватБанк вкотре підтверджує звання найтехнологічнішої та найсучаснішої фінансової установи України, яка постійно удосконалюється та розширюється.

“Сьогодні ми отримали 8 новеньких, сучасних банкоматів, які будуть розміщені на території області. До кінця року заплановано отримати та встановити ще 17, - розповідає Наталія Коваленко, керівник Направлення Розвиток і контроль банкоматної та термінальної мережі Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Ми розмішуємо банкомати не лише в обласному центрі. Не остаються поза увагою і районні центри, навіть найвіддаленіші. Ми заздалегідь плануємо розміщення банкоматів у найзручніших місцях - супермаркетах, біля зупинок громадського транспорту тощо”.

Сьогодні новенькі банкомати вже встановлено у містах Гайворон та Знам’янка, планується порадувати мешканців Новомиргороду, Помічної, Ульяновки, Смоліно, Добровеличківки тощо.

В банкоматах ПриватБанку можна зробити грошовий переказ Western Union, PrivatMoney, з картки на картку. Кожен клієнт може відкрити рахунок як для фізичної так і юридичної особи, зручно та швидко виконати операцію за депозитним вкладом: відкрити депозит, поповнити вклад, отримати виписку за вкладом чи про наявність заборгованості за кредитом, підключити або відключити послугу SMS-інформування, поповнити мобільний телефон, придбати ваучер поповнення Skype, оплатити Інтернет, оплатити домашній телефон та навіть штрафи ДАІ. Саме через банкоматну мережу клієнти ПриватБанку робляться благодійні внески, допомагаючи армії та постраждалим від лих чи аварій. А ще можна замовити косметичні продукти, модем PEOPLEnet та навіть квитки: на потяг, літак, футбо чи баскетбол. Банкомати ПриватБанку допоможуть дізнатися баланс коштів на картці, переглянути баланс рахунку Бонус Плюс, отримати виписку за карткою та навіть змінити ПІН-код картки чи фінансовий телефон.

У Кіровоградській області працює понад 170 банкоматів, 330 терміналів самообслуговування, 64 відділення, 49 з яких працюють і в суботу для зручності своїх клієнтів. Сім відділеннь працюють цілодобово, без вихідних та перерв, отримати всі банківські послуги можна за допомогою терміналів самообслуговування та банкоматів за адресами: у м.Кіровограді - по вул. Преображенській,26/70 (приміщення регіонального управління) та вул.Преображенській,2 (що на площі Б.Хмельницького); вул.В.Перспективна,8 (біля агенції аерофлоту), вул. В.Перспективна, 32/11 (біля гімназії ім.Шевченка), у м.Олександрії — по вул. Леніна,122 (центральний офіс) та по вул.Леніна,77, у Світловодську - вул.Леніна,58

Новость не имеет комментариев
Проверочный код