Про платників єдиного податку, які не застосовують РРО

Март 04, 2015 | Новини | Просмотров: 1370 | Комментариев: 0

Кіровоградська ОДПІ інформує, що платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО).

При здійсненні підприємницької діяльності на ринках та під час продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної торгівлі підприємці, які є платниками єдиного податку ІІ та ІІІ групи касові апарати (РРО) теж не встановлюють.
Усі інші платники єдиного податку при здійсненні готівкових розрахунків зобов’язані застосовувати РРО. При цьому, застосування РРО необхідно розпочати не пізніше:
- 01 липня 2015 року - платниками єдиного податку третьої групи;
- 01 січня 2016 року - платниками єдиного податку другої групи.
Зазначимо, що передбачено мораторій на перевірки платникам єдиного податку, які використовують у своїй діяльності РРО.
Зокрема, якщо платники єдиного податку другої і третьої груп , які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 01.01.2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО відповідно до норм Податкового кодексу України.
Зазначена норма передбачена Законом України від 28.12.14 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».
Переважна більшість платників єдиного податку у своїй діяльності використовує комп’ютерну та не фіскалізовану касову техніку, тож впровадження РРО не завдасть труднощів.
Однак, Кіровоградська ОДПІ пропонує не зволікати із реєстрацією РРО, щоб до встановленого законодавством терміну налагодити роботу касової техніки із програмним забезпеченням, підготувати працівників до роботи на РРО тощо.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код