Рятувальники відпрацювали дії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у будівлі обласної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського

Февраль 13, 2015 | Новини | Просмотров: 1172 | Комментариев: 0

11 лютого у Кіровограді відбулись тренувальні тактичні навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у будівлі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання у приміщенні книгосховища на другому поверсі сталось загоряння стелажів з книгами. Оскільки будівля бібліотеки належить до об’єктів з масовим перебуванням людей - у денну годину в приміщенні може знаходитися 130 працівників та приблизно 500 відвідувачів, а також у приміщеннях 4-х поверхів бібліотеки зосереджені багатотисячні зібрання книг, періодичних видань, документів та рукописів, серед яких є дуже цінні, у закладі створено добровільну пожежну дружину, а також передбачена напівавтоматична система газового пожежегасіння та вогнегасники на кожному поверсі. Саме з цієї причини залучення сил і засобів пожежно-рятувальної служби до ліквідації надзвичайної події відбувається за підвищеним номером виклику. Всього до ліквідації умовної пожежі у бібліотеці було залучено 4 одиниці спеціальної та пожежної техніки та 37 чоловік особового складу пожежно-рятувальних частин обласного центру та аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області.
У ході навчань було відпрацьовано першочергові дії працівників бібліотеки та відвідувачів при виникненні надзвичайної ситуації, оцінювання начальниками караулів обстановки за зовнішніми ознаками, прийняття відповідних рішень та здійснення керівництва черговим караулом, організацію та проведення розвідки керівниками гасіння пожежі, здійснення керівництва силами та засобами, організацію роботи штабу при ліквідації надзвичайної ситуації. Крім того, особовий склад відпрацював дії оперативних розрахунків, роботу з пожежною та аварійно-рятувальною технікою та обладнанням, тож мети навчань було досягнуто.
Прес-служба У ДСНС в області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код