Сергій Кузьменко провів першу прес-конференцію на посаді голови облдержадміністрації.

Январь 28, 2015 | Новини | Просмотров: 1104 | Комментариев: 0

Поспілкуватися із головою ОДА зібралися журналісти та редактори як обласних мас-медіа, так і міськрайонних комунальних видань. Разом із перспективами нового, 2015 року, обговорювалися і здобутки минулого, 2014 року. Але ключова тема на рівні з однією із головних подій у житті області, що також відбулась сьогодні – прийнято обласний бюджет – це безпекові питання.

Саме з питань безпеки, зокрема заходів, що вживаються у цьому напрямку в регіоні, і розпочав Сергій Кузьменко свою прес-конференцію. Він повідомив, що в області створено спеціальний штаб антитерору. Усі правоохоронні структури працюють у посиленому режимі. І той факт, що на вулицях населених пунктів з'явилося більше патрулів, не повинен бентежити громаду – це якраз і є доказом підсилення роботи у сфері безпеки – наголошує очільник області. "Ситуація в області під контролем", - підкреслив Сергій Кузьменко, і закликав жителів Кіровоградщини також не втрачати пильності та інформувати правоохоронців про підозрілі речі та осіб.
Порушену тему продовжили журналісти Олександрійської ТРК "КТМ", поцікавившись діями влади у разі виникнення певних надзвичайних ситуацій. Робота служб ДСНС області також приведена до найвищого рівня готовності, - зазначив з цього приводу голова облдержадміністрації. "Наразі проводиться ревізія об’єктів укриття. Стоїть завдання про їх оснащення необхідним запасом ліків та харчових продуктів. Для цих цілей мають залучатися кошти з місцевих бюджетів, в тому числі і обласного", – озвучив Сергій Кузьменко вказівку центральних органів влади перед журналістами.
- Змін у своєму буденному житті прості громадяни не мають відчувати. А от влада і правоохоронні органи за таких умов повинні працювати у посиленому режимі, - переконаний керівник області.
До слова, вчора під час апаратної наради, голова ОДА повідомив, що Кіровоградщина підтримуватиме постраждалий Маріуполь та його жителів. А вже сьогодні він розповів про закуплені на 100 тис. грн. будівельні матеріали, які вже відправили у Маріуполь, і це не остання допомога, яку надасть область.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код