Сергій Васильченко: пільгові перевезення у Кіровограді забезпечують усі транспортні підприємства

Февраль 17, 2015 | Новини | Просмотров: 1339 | Комментариев: 0

Транспортне підприємство “Олікс” здійснюватиме перевезення пільгових категорій громадян. На цьому акцентував увагу під час прес – конференції у міській раді заступник міського голови Сергій Васильченко, повідомляє сайт міськради

За його словами, міська влада і перевізник в результаті перемовин дійшли погодження, що пасажири міста, які мають на те право, повинні отримувати пільгу на проїзд у громадському транспорті без обмежень.
Нагадаємо, що пасажири висловили своє обурення розміщеними у салонах автобусів ПП “Олікс” оголошеннями про припинення обслуговування пільгових категорій населення з 16 лютого. Керівництво підприємства виправдовуало свої дії відсутністю компенсації за рахунок державної субвенції для таких категорій.
Сергій Васильченко роз’яснив, що, відповідно до діючого Положення, право отримати відшкодування з державної субвенції на пільгові перевезення мають виключно перевізники, які обслуговують маршрути у звичайному режимі руху. У той же час, у міській раді вже підготовлений проект рішення міської ради, яким вносяться зміни до Положення. Ці зміни передбачають можливість транспортних підприємств, що обслуговують пасажирів у режимі маршрутного таксі і “експрес” , теж отримувати таку компенсацію.
За словами Сергія Васильченка, 21 січня територіальні органи Антимонопольного комітету вже погодили запропонований проект рішення і він, очевидно, буде винесений на розгляд наступної, 48 сесії міської ради.
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код