Щодо правильності відображення у розрахункових документах РРО акцизного податку

Февраль 05, 2015 | Новини | Просмотров: 1146 | Комментариев: 0

Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України, якими зокрема запроваджено з 1 січня 2015 року нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації окремих груп товарів.

Новий податок становить 5 відсотків від вартості товару, але платити його будуть лише ті суб'єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти, при цьому, будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок торкнеться усіх підакцизних товарів, що продаються в роздріб - алкоголю, пива, тютюнових виробів та нафтопродуктів.
З метою забезпечення єдиного підходу та правильності відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів ДФС України надає роз‘яснення згідно якого розрахунковий документ обов‘язково повинен містити ставку та суму акцизного податку. Приклади програмування акцизного податку в РРО наведено в листі ДФС України від 31.01.2015р. № 1848/6/99-99-22-07-03-15.
Всім власникам касової техніки – платникам податку з метою програмування реєстраторів розрахункових операцій слід звертатися до центрів сервісного обслуговування.

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код