Кировоградские новости на Fotoinform.net

Шоколадний настрій подарували кіровоградським юніорам Львівська майстерня шоколаду

Июнь 22, 2015 | Новости | Просмотров: 1541 | Комментариев: 0

5 щасливих переможців вікторини від ЮніорБанку отримали неймовірно смачний та креативний приз - майстер-клас від асів шоколадного мистецтва Львівської майстерні шоколаду.

“Протягом всього травня ЮніорБанк проводив вікторину серед кіровоградських школярів на знання основ фінансової грамотності, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник направлення ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку. - Юніори, які долучились до змагань, не лише відповідали на каверзні запитання, але й планували та прораховували бюджет сім’ї, розраховували доходи від депозитів, здійснювали безготівкові покупки та робили селфі. Переможців визначало найавторитетніше жюрі - наші юніори. Саме вони голосували на сторінці ЮніорБанку у соціальній мережі “В контакте” та обрали переможців”.

Вікторія Шиян, Уманець Іван, Уманець Анастасія, Балануца Віктор та Яровенко Єлизавета - переможці вікторини, провели вихідний разом із ЮніорБанком та партнером ПриватБанку - Львівською майстернею шоколаду.

“Ми найкрутіші юніори, - ділиться враженнями Вікторія Шиян. - Сьогодні у нас був майстер-клас, де ми дізнались про історію шоколаду, виготовляли власноруч цукерки, і не прості, а юніорські. Спочатку ми дали клятву, що ніколи не будемо класти шоколад у холодильник, адже він псує весь смак цього дивного їства. А ще, ми виробляли силу волі. До кінця майстер-класу не облизували пальці та навіть не куштували ні крапельки шоколаду. Усі смаколики у шоколадниці ми купували користуючись карткою Юніора, і це було класно. Взагалі юніором бути класно. Запрошуємо усіх на навчання у БізнесШколу наступного року, і ви тоді зрозумієте, наскільми ми маємо рацію”.

ЮніорБанк запрошує усіх юних кіровоградців віком від 6 до 16 років для участі у БізнесКвесті кожної п”ятниці о 15.00.

Для того, щоб стати учнем БізнесШколи в наступному навчальному році, бажаючим необхідно зареєструватися на сайті. З вами зв'яжуться співробітники банку. Заняття будуть проводитися у Кіровоградській філії, у містах Олександрія, Знам”янка та Світловодськ у відділеннях ПриватБанку один раз на тиждень протягом 2 годин. Випускник БізнесШколи, який відвідував не менше 75% занять і здав фінальний іспит, отримує диплом про закінчення БізнесШколи. Кожен дипломований випускник внесений до кадрового резерву ПриватБанку і має привілеї при прийомі на роботу. Незалежно від того, яку сферу діяльності вибере Ваша дитина, знання, отримані в банківській школі, дозволять впевнено розбиратися в банківських послугах і управляти особистими фінансами.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua