Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців у 2014 році

Январь 13, 2014 | Новини | Просмотров: 1670 | Комментариев: 0

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області інформує фізичних осіб – підприємців, які обрали у 2014 році спрощену систему оподаткування, що розмір мінімальної заробітної плати на 01.01.2014 року складає 1218 гривень.

Нагадаємо, для платників єдиного податку – фізичних осіб у м. Кіровограді встановлені ставки у розмірі 10 % від рівня мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року (платникам 1 групи), та 20 % (платникам 2 групи) відповідно.
Оскільки фіксовані ставки єдиного податку пропорційні розміру мінімальної заробітної плати, то у 2014 році ставки єдиного податку у грошовому вираженні складають:
- для платників єдиного податку 1 групи – 121 грн. 80 коп.;
- для платників єдиного податку 2 групи – 243 грн. 60 коп.
Оскільки рішення про встановлення ставок єдиного податку приймають міські, сільські та селищні ради рекомендуємо платникам єдиного податку інших міст та населених пунктів області звернутися до державних податкових інспекцій для уточнення розміру єдиного податку у 2014 році.
Згідно з нормами Податкового кодексу України відсоткова ставка єдиного податку для третьої групи платників єдиного податку встановлюється у розмірі 3 відсотків доходу - у разі сплати податку на додану вартість, та 5 відсотків доходу - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку. Для п’ятої групи платників єдиного податку ставка складає 5 відсотків доходу - у разі сплати податку на додану вартість та 7 відсотків доходу - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код