ТОП-менеджери банку влаштували навчальну екскурсію для майбутніх банкірів Кіровоградщини

Ноябрь 25, 2014 | Новини | Просмотров: 1416 | Комментариев: 0

Навчальну екскурсію провели топ-менеджери Кіровоградської філії ПриватБанку для студентів Кіровоградського вищого професійного училища №9.

“З Кіровоградським вищим професійним училищем №9, яке готує спеціалістів-касирів, ми співпрацюємо вже не один рік, - ділиться враженнями Наталія Чебикіна, керівник Направлення "Касове обслуговування" і "Клієнт-менеджери" Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Зазвичай ми зустрічаємось на лекціях, а сьогодні запросили майбутніх банкірів на екскурсію до головного відділення Банку”.

Студенти училища ознайомились з роботою всіх напрямків фінансової установи. Основний акцент зустрічі, як для майбутніх фахівців, було перенесено на універсальність наших фахівців - касирів, що працюють з готівковими розрахунками та клієнт-менеджерів, які консультують клієнтів по банківським продуктам, навчають їх самостійно працювати з банкоматами, терміналами самообслуговування. Аби екскурсія запам’яталась надовго, знання, отримані на теоретичному занятті, зразу ж застосували на практиці. Кожен спробував попрацювати за терміналом самообслуговування, з банкоматом тощо.

На сьогодні термінал самообслуговування - це міні відділення банку, яке дає змогу клієнтам самостійно здійснити ряд транзакцій за межами Банку, у вихідні чи святкові дні, в кінці робочого дня. В терміналах ПриватБанку доступні найпопулярніші банківські послуги - поповнення рахунку мобільних телефонів і платіжної карти, депозитного вкладу та кредиту, оплата комунальних та інших рахунків, відправлення та отримання грошових переказів і навіть поповнення акаунта ВКонтакті. Також через них можна купити квитки на поїзд, автобус, футбольний матч і скористатися іншими корисними сервісами.

Платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, так і з пластикових карт. У їх ефективності та зручності переконується все більше людей. Кожен сам може легко розібратися, як зробити необхідну операцію за допомогою сенсорного екрану терміналу. Але навіть якщо й заплуталися в меню і функціях пристрою, то завжди можна звернутися за допомогою до Інтернету, де на сторінці ПриватБанку можна побачити відеоролик з необхідними інструкціями.

“Звичайно ми зацікавлені аби отримати роботу у такій престижній фінансовій установі, - ділиться враженнями від екскурсіі Єлизавета Голуб, студентка Кіровоградського вищого професійного училища №9. - Робота у ПриватБанку наздвичайно цікавить нас, і не тільки через те, що саме тут найвищий рівень оплати праці, але й враховуючи факт, що ПриватБанк постійно підтверджує своє звання найтехнологічнішого та найпрогресивнішого банку України та пострадянського простору. Чого варті найсучасніші банкомати, термінали, інтернет-банкінг. Я думаю, що в недалекому майбутньому не потрібно буде взагалі відвідувати відділення, а всі операції можна буде зробити вдома, і консультувати своїх клієнтів Банк буде через всесвітню павутину”.

У Кіровоградській області працює понад 170 банкоматів, 300 терміналів самообслуговування, 64 відділення, 49 з яких працюють і в суботу для зручності своїх клієнтів. Сім відділеннь працюють цілодобово, без вихідних та перерв, отримати всі банківські послуги можна за допомогою терміналів самообслуговування та банкоматів за адресами: у м.Кіровограді - по вул. Преображенській,26/70 (приміщення регіонального управління) та вул.Преображенській,2 (що на площі Б.Хмельницького); вул.В.Перспективна,8 (біля агенції аерофлоту), вул. В.Перспективна, 32/11 (біля гімназії ім.Шевченка), у м.Олександрії — по вул. Леніна,122 (центральний офіс) та по вул.Леніна,77, у Світловодську - вул.Леніна,58

Новость не имеет комментариев
Проверочный код