У 2013 році ПриватБанк відкрив 270 нових відділень, які працюють навіть у новорічну ніч

Декабрь 31, 2013 | Новини | Просмотров: 1898 | Комментариев: 0

У 2013 році на Кіровоградщині відкрилось 6 нових відділень та здійснено редизайн 9 відділень ПриватБанку, які обслуговують клієнтів у сучасному “відкритому” форматі.

У 2013 році ПриватБанк відкрив в Україні 270 сучасних банківських відділень, що працюють в абсолютно новому для українського ринку "відкритому" форматі та обслуговують клієнтів цілодобово і без вихідних. Як повідомили в банку, нове "24/7"-відділення банку відкрилося 30 грудня в Ладижині (Вінницька область) і зможе обслуговувати клієнтів навіть у новорічну ніч. А в 2014 році в мережі ПриватБанку з'являться ще 290 сучасних цілодобових відділень.

"У наших нових відділеннях будь-яку послугу можна отримати за кілька хвилин, це забезпечує "відкрите" планування офісів і універсальні банківські фахівці, а зони самообслуговування працюють без перерв і вихідних, - говорить керівник Напрямку розвитку ПриватБанку Віталій Хлопецкий. - Також відділення ПриватБанку стали найбільшими в Україні навчальними центрами сучасного банкінгу - тут завжди розкажуть, як можна користуватися банком без візитів у відділення, навчать користуватися терміналами самообслуговування і допоможуть налаштувати Інтернет і мобільний банк".

Нагадаємо, в період новорічних і різдвяних свят ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів цілодобово, без вихідних і перерв. Як повідомили в банку, платежі корпоративних клієнтів між рахунками ПриватБанку і платежі приватних осіб будуть здійснюватися в режимі онлайн протягом усіх свят. Крім того, без вихідних працюватимуть термінали самообслуговування, банкомати та чергові відділення банку.

Без свят, перерв і вихідних працює Інтернет-банк Приват24 і мобільні додатки ПриватБанку, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати і відправити переказ, поповнити депозитний рахунок і скористатися іншими послугами. Отримати доступ до найпопулярніших послуг і сервісів (перекази, платежі, погашення кредитів та інше) можна за допомогою банкоматів і терміналів ПриватБанку, адреси яких можна уточнити на сайті.

На сьогоднішній день в Україні працює 3395 відділень, 8290 банкоматів і 10120 терміналів самообслуговування банку.

У Кіровоградській області працює 74 відділення, 49 з яких працюють і в суботу для зручності своїх клієнтів. Чотири відділення працюють без вихідних та перерв, отримати всі банківські послуги можна за допомогою терміналів самообслуговування та банкоматів за адресами: у м.Кіровограді - по вул. Преображенській,26/7 (приміщення регіонального управління) та вул.Преображенській,2 (що на площі Б.Хмельницького); у м.Олександрії — по вул. Леніна,122 (центральний офіс) та по вул.Леніна,77, понад 170 банкоматів та майже 240 терміналів самообслуговування,

Новость не имеет комментариев
Проверочный код