У Кіровограді обласна ТВК відмовила в реєстрації трьом партіям. Ті подають до суду

Октябрь 03, 2015 | Новини | Просмотров: 2304 | Комментариев: 0

На засіданні Кіровоградської обласної виборчої комісії 1 жовтня було відмовлено в реєстрації обласним осередкам трьох партій. В усіх трьох випадках представники партій збираються подавати до суду.

Причини відмови в реєстрації різні: Партія пенсіонерів України - неналежне оформлення документів - нотаріального свідоцтва, в якому не зазначена дата засвідчення; Політична партія "Соціалісти" та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - внесення грошової застави не відповідно до чинного законодавства.
«Партія «Соціалісти» та ВО «Свобода» внесли заставу на рахунок казначейства готівкою. А в законі чітко йдеться про партійний рахунок. З Партією пенсіонерів України ймовірно вийшла технічна помилка, але не дивлячись на це, наша відмова в реєстрації є законною», - прокоментувала ОПОРІ голова Кіровоградської обласної виборчої комісії Надія Марченко (партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)
Представники ВО "Свобода" на своєму офіційному сайті вже заявили, що вбачають в такому упередженому ставленні до колег по партії з боку ТВК ознаки політичного замовлення і планують подати до суду на виборчу комісію. Представники інших партій під час засідання та після нього також висловили готовність до подання позову.

На засіданні 1 жовтня Кіровоградська обласна виборча комісія зареєструвала кандидатів від 9 політичних партій для участі у виборах до Кіровоградської обласної ради.
Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що до 1 жовтня включно, відбувається прийняття рішення територіальною виборчою комісією про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації(абзац перший ч.9 ст. 41, абзац перший ч.4 ст. 42, абзац перший ч.4 ст. 43 Закону України «Про місцеві вибори»).
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код