У Кіровограді обласна ТВК відмовила в реєстрації трьом партіям. Ті подають до суду

Октябрь 03, 2015 | Новини | Просмотров: 2146 | Комментариев: 0

На засіданні Кіровоградської обласної виборчої комісії 1 жовтня було відмовлено в реєстрації обласним осередкам трьох партій. В усіх трьох випадках представники партій збираються подавати до суду.

Причини відмови в реєстрації різні: Партія пенсіонерів України - неналежне оформлення документів - нотаріального свідоцтва, в якому не зазначена дата засвідчення; Політична партія "Соціалісти" та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - внесення грошової застави не відповідно до чинного законодавства.
«Партія «Соціалісти» та ВО «Свобода» внесли заставу на рахунок казначейства готівкою. А в законі чітко йдеться про партійний рахунок. З Партією пенсіонерів України ймовірно вийшла технічна помилка, але не дивлячись на це, наша відмова в реєстрації є законною», - прокоментувала ОПОРІ голова Кіровоградської обласної виборчої комісії Надія Марченко (партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)
Представники ВО "Свобода" на своєму офіційному сайті вже заявили, що вбачають в такому упередженому ставленні до колег по партії з боку ТВК ознаки політичного замовлення і планують подати до суду на виборчу комісію. Представники інших партій під час засідання та після нього також висловили готовність до подання позову.

На засіданні 1 жовтня Кіровоградська обласна виборча комісія зареєструвала кандидатів від 9 політичних партій для участі у виборах до Кіровоградської обласної ради.
Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що до 1 жовтня включно, відбувається прийняття рішення територіальною виборчою комісією про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації(абзац перший ч.9 ст. 41, абзац перший ч.4 ст. 42, абзац перший ч.4 ст. 43 Закону України «Про місцеві вибори»).
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua