У Кіровограді правоохоронці та представники приватних охоронних структур домовилися про співпрацю

Февраль 17, 2015 | Новини | Просмотров: 1291 | Комментариев: 0

Під час зустрічі з керівниками місцевих охоронних фірм працівники міліції обговорили шляхи налагодження взаємодії щодо посилення ефективного реагування на будь-які злочинні прояви та надзвичайні ситуації, а також перспективу залучення представників цих структур до патрулювання обласного центру.

Виконуючий обов’язки начальника УГБ УМВС в області Олег Науменко та заступник начальника Кіровоградського міського відділу міліції Сергій Коса наголосили на непростій ситуації в країні та закликали присутніх об’єднати зусилля у забезпеченні охорони громадського порядку.
- Безпека кіровоградців – наше основне завдання, - зазначив Сергій Коса. – Ми готові до співпраці задля підтримання належного рівня правопорядку та спокою городян.
Зокрема, керівникам охоронних фірм було запропоновано за можливості виділяти кілька осіб з числа співробітників, які будуть разом з правоохоронцями здійснювати патрулювання.
Наприкінці зустрічі учасники заходу обговорили шляхи реалізації спільних дій та внесли свої пропозиції щодо ефективності роботи у даному напрямку.

За матеріалами Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області

Новость не имеет комментариев
Проверочный код