У Кіровограді презентуватимуть календар, кошти від розповсюдження якого передадуть дітям героїв, загиблих на Сході України

Январь 30, 2015 | Новини | Просмотров: 1292 | Комментариев: 0

9 лютого в Кіровограді відбудеться презентація народного календаря «Заквітчана пісня».

Унікальність цього календаря полягатиме в тому, що на ньому не буде виставлено певної грошової ціни: купуючи цей календар, кожен заплатить в міру своїх фінансових можливостей та бажання допомогти дітям-сиротам.
Це видання є ініціативою народного депутата України Станіслава Березкіна. Календар оформлено роботами відомої кіровоградської художниці, Заслуженого майстра народної творчості Лариси Зоріної. Деякі картини, якими проілюстровано календар, кіровоградці побачать вперше.
Кошти від розповсюдження цього календаря буде передано дітям з родин героїв-кіровоградців, які загинули на Сході України, захищаючи мир та спокій на нашій землі.
У презентації календаря візьмуть участь: Заслужена артистка України Антоніна Червінська, лауреат міжнародних конкурсів Владислав Кашпуренко та камерний оркестр «Концертіно» (художній керівник – Заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова).
Фонд „Добротвір” запрошує до участі в презентації всіх небайдужих мешканців Кіровограда.
Початок презентації: 17.00 (у фойє Кіровоградської обласної філармонії, за адресою: вулиця Кавалерійська, 8).
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код