У Кіровограді відкрилося відділення ПриватБанку, яке працює в сучасному форматі самообслуговування

Май 06, 2014 | Новини | Просмотров: 1526 | Комментариев: 0

ПриватБанк активно продовжує редизайн своїх відділень.

Відтепер відділення №25, що в обласному центрі, працює у новому зручному форматі самообслуговування. Черги в банківські каси залишаються в минулому, в сучасному відділенні будь-яку послугу можна отримати протягом декількох хвилин.

30 квітня відбулося відкриття після редизайну відділення №25 (по вул.Велика Перспективна,8) Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. Урочисте відкриття відділення традиційно стало справжнім святом як для клієнтів банку, так і городян. Всі охочі прийняли участь у лотереї та отримали цінні подарунки від ПриватБанку. Найактивнішими учасниками лотереї були юніори, які прийшли привітати ПриватБанк зі святом. А найщасливішою стала клієнтка, яка отримала у подарунок золотий банківський злиток.

Світле та просторе приміщення з найсучаснішою технікою, універсальні фахівці і зручна система самообслуговування - нове відділення ПриватБанку дозволяє економити час і вирішувати свої питання коли є потреба.

Для своїх клієнтів ПриватБанк розробив принципово новий формат обслуговування, який не має аналогів в Україні.

«Ми довіряємо нашим клієнтам здійснювати всі банківські операції самостійно. Наш банк один з перших не тільки в Україні, але й у світі, пропонує сучасне планшетне обслуговування, - презентує нововведення Раїса Килимниченко, заступник директора Кіровоградського регіонального управління Приватбанку. - Це дуже зручний формат, клієнт бачить усе, що відбувається: свій рахунок, рух власних коштів і основне, він одночасно навчається, як проводити всі банківські операції. Таки чином, ми навчаємо своїх клієнтів здійснювати найпростіші банківські операції самостійно, уникаючи черг, економлячи найцінніше - свій час».

Унікальність таких нових відділень в тому, що тепер клієнти можуть отримати всі необхідні послуги самостійно, а співробітники банку стали універсальними фахівцями, готовими допомогти оформити будь-яку банківську послугу. Такий підхід суттєво економить час і виключає виснажливе очікування в чергах.

У нових відділеннях виділені зони самообслуговування, де клієнтам покажуть, як швидко не тільки виконати будь-яку банківську операцію, але й безкоштовно навчать новим технологіям і можливостям.

Більше того, співробітники банку можуть проконсультувати з будь-якого питання, в тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому.

Незабаром відвідувати офіси банку треба буде лише задля отримання картки чи обміну валют. Всі інші операції, навіть відкриття депозиту, зручніше проводити вдома чи в офісі - через Інтернет або мобільний телефон. Для поповнення картки готівкою чи оплати послуг є цілодобові термінали самообслуговування. А комунальні квитанції вчасно допоможе сплатити система “Регулярних платежів”.

Відтепер у Кіровограді працює 4 цілодобових відділення за адресами: вул.Преображенська,27/70, вул. Велика Перспективна, 32/11 та вул.Преображенська,2 та щойно відкрите - по вул В.Перспективній,8

Крім того, в Кіровоградській області працює понад 170 банкоматів і 236 терміналів самообслуговування.

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код