У прокуратурі області проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Февраль 20, 2015 | Новини | Просмотров: 1235 | Комментариев: 0

Сьогодні, під головуванням прокурора області Анатолія Коваленка відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону з питань ефективності протидії злочинності і корупції, а також щодо стану додержання законів при проведенні часткової мобілізації на території регіону.

«Вказаний захід не є формальним. Через складну ситуацію в країні ми повинні скоординувати свої дії таким чином, щоб дати гідну відсіч двом головним ворогам: зовнішньому агресору та внутрішньому - корупції», - відкриваючи нараду наголосив Анатолій Коваленко.
Прокурор області вказав правоохоронним органам на окремі негативні тенденції у їх роботі щодо запобігання вчинення кримінальних правопорушень, у динаміці окремих категорій кримінальних правопорушень та в стані ефективності боротьби зі злочинністю та корупцією, які потребують невідкладного реагування.
Одним із ключових питань наради було забезпечення додержання законодавства під час проведення мобілізаційної підготовки та підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 15.01.2015, а також попередження і запобігання можливим диверсійно-терористичним актам на території області.
Присутній на нараді голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко наголосив на важливості піднятих питань та розумінні проблематики зібрання.
Учасниками наради звернуто увагу на недоліки у роботі та прийнято постанову, якою передбачено вжиття спільних заходів, спрямованих на подальші скоординовані дії задля підвищення ефективності протидії злочинності та корупції.
Крім того, узгоджено питання щодо прийняття спільного наказу про організацію щоденного чергування оперативних працівників прокуратури для взаємодії правоохоронних та інших органів в умовах запровадження режиму підвищеної військової готовності.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код