Кировоградские новости на Fotoinform.net

У Верхньодніпровському дитячому будинку-інтернаті до дітей застосовуються методи фізичного обмеження

Июнь 20, 2019 | Новости | Просмотров: 512 | Комментариев: 0

Співробітником Департаменту реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини спільно з громадським монітором було здійснено повторний моніторинговий візит дотримання прав вихованців та підопічних до Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату Дніпропетровської області.

З часу першого візиту, який відбувся у серпні 2018 року, в установі відбулися суттєві зміни. Здійснюються поточні ремонти приміщень, відновлено роботу теплиці, посаджено город та фруктовий сад, на якому проходять трудотерапію підопічні інтернату. У житлових корпусах встановлено мобільні точки Wi-Fi.

Проте ставлення персоналу до дітей залишається неналежним. Діти перебували на вулиці при температурі +35? без головних уборів. У приміщеннях та дитячих групах відчувається неприємний запах, персонал зберігає брудний посуд у тумбочці. Одяг на дітях не за сезоном та не за розміром. На прогулянку дітей виводять по черзі лише на великий балкон, який не обладнано навісами від сонячних променів.

В установі продовжує зберігатися практика застосування фізичного обмеження для дітей віком від 6 до 18 років, що принижує людську гідність. Одна дитина у спеку була одягнена у теплий светр, оскільки за допомогою довгих пришитих рукавів можна зафіксувати її руки за спиною.

На території та у загальних приміщеннях житлового корпусу немає у доступному місці ємностей з питною водою.

За результатами проведеного моніторингового візиту акти реагування Уповноваженого Верховної ради України з прав людини будуть направлені до обласної державної адміністрації та інших зацікавлених суб’єктів.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua