У Вільшанці правоохоронці провели для дітей зустріч-екскурсію у райвідділі міліції

Февраль 15, 2015 | Новини | Просмотров: 1221 | Комментариев: 0

Учні 8 класу місцевої школи мали можливість на власні очі побачити працю міліціонерів, більше дізнатися про їх службові обов’язки та щоденні завдання.

Також у ході зустрічі оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Альона Сім застерегла неповнолітніх від вчинення кримінальних чи адміністративних правопорушень, нагадала про відповідальність.
Дізналися школярі і про те, що в разі недосягнення ними віку кримінальної та адміністративної відповідальності, за їх необдумані вчинки доведеться відповідати батькам.
- Подібні заходи є хорошою профілактикою для підростаючого покоління, адже інколи діти не знають, до кого звернутися зі своїми проблемами, також не наважуються довіритись працівникам міліції, - розповідає начальник Вільшанського РВ УМВС Ігор Прохніцький. – Тому переконаний, що завдяки таким зустрічам, неповнолітні краще засвоять інформацію та не вчинятимуть правопорушень.
Дехто з дітей, побачивши «зсередини» працю правоохоронців, виявив бажання в майбутньому вступити до лав органів внутрішніх справ.

За матеріалами Вільшанського РВ УМВС України в Кіровоградській області
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код