Учні кіровоградської школи стали переможцями конкурсу "Клас майбутнього з ЮніорБанком"

Сентябрь 08, 2014 | Новини | Просмотров: 1514 | Комментариев: 0

З 1 березня по 30 травня ЮніорБанк, спільно з компанією "Електронні освітні системи", проводили всеукраїнський конкурс для шкіл "Клас майбутнього з ЮніорБанком".

Переможцями стали учні загальноосвітньої школи №18, які оформили найбільшу кількість карт “Юніора”, що було однією з умов конкурсу.

“В конкурсі приймали участь 227 шкіл з різних міст України, і ми неймовірно щасливі, що саме наші діти виявились найпрогресивнішими, найактивнішими та стали переможцями, до речі, це вже друга перемога наших школярів у конкурсах ЮніорБанку. Вперше ми отримали кошти та обладнали актову залу, - розповідає Валентина Приліпко, директор загальноосвітньої школи №18. - Цього разу ми отримали обладнання для класу майбутнього - інтерактивного класу школи. Тепер наші діти мають змогу навчатись, користуючись інтерактивною дошкою ZnayBoard, учителі можуть проводити уроки, керуючи навчальним процесом з сучасного робочого місця вчителя ZnayBook та використовуючи систему управління класом Mythware. Сучасні роутер, проектор та 20 планшетів ZnayPad дають змогу нашим учням користуватись інтернетом прямо під час учбового процесу”.

“Учні 18 школи не один раз доводили, що вони “доки” в багатьох питаннях фінансової грамотності, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник Напрямку "ЮніорБанк" Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Заняття в БізнесШколі ЮніорБанку навчили їх бути активними, креативними, цілеспрямованим, тому і не дивно, що саме вони стали переможцями цього конкурсу. В нинішньому навчальному році ми пропонуємо прийняти участь у багатьох цікавих та пізнавальних конкурсах, тому маю надію, що і інші школи отримають не тільки задоволення від участі, але й омріяні призи”.

Новость не имеет комментариев
Проверочный код