Увага! Затверджено нову форму Податкового розрахунку (форма 1ДФ)

Март 02, 2015 | Новини | Просмотров: 1357 | Комментариев: 0

Кіровоградська ОДПІ доводить до відома платників податків

що наказом Мінфіну України від 13.01.2015 року № 4 «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку», що набере чинності з 01.04.2015р., затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), а також Порядок його заповнення та подання податковими агентами.
Вперше оновлена форма № 1ДФ подається за звітний період – І квартал 2015р. та, відтепер складається з двох розділів:
розділ І – суми нарахованих (виплачених) доходів (як оподаткованих, так і неоподаткованих) та суми нарахованого (перерахованого) ПДФО;
розділ ІІ – визначена загальна сума доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею та загальну суму податку. Відомості про кожну фізичну особу, якій нараховано такі доходи, не зазначаються.
Також повідомляємо, що відтепер, у розділі ІІ форми № 1ДФ податкові агенти зможуть відображати інформацію про військовий збір (у гривнях з копійками).


Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Новость не имеет комментариев
Проверочный код